Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş neden kavgalı bıçak çekip anneme küfür etti!

Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş'in kavgası yıllar sonra yine alevlendi. Yılmaz Morgül Ebru Gündeş'in kendisine bıçak çektiğini ve annesine küfür ettiğini anlattı.

Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş neden kavgalı bıçak çekip anneme küfür etti!

Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş arasında neler oldu, neden kavga ettiler? Yılmaz Morgül, Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına çıktı ve Ebru Gündeş'le arasında olan husumeti yeniden alevlendirecek açıklamalarda bulundu. Yılmaz Morgül Ebru Gündeş'le yaşadıklarını anlatırken canlı yayında hisreti nöbetine girdi ve hüngür hüngür ağladı. Peki Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş arasında ne olmuştu? İşte 1998 yılına dayanan Yılmaz Morgül-Ebru Gündeş kavgasının detayları ve Yılmaz Morgül'ün bugün anlattıkları...

EBRU GÜNDEŞ'İ ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR AFFETMEYECEĞİM!

Yılmaz Morgül, Ebru Gündeş ve İbrahim Tatlıses 1998 yılında aynı gazinoda sahne alıyordu. O dönem Yılmaz Morgül yeni yeni popüler olmaya başlamıştı. Gazinoda Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses ve Yılmaz Morgül dönüşümlü olarak sahne alıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda popülaritesi artan Yılmaz Morgül'ün tek başına sahne alması yönünde bir karar alındı. Bu karara karşı çıkan Ebru Gündeş iddiaya göre, Yılmaz Morgül'ün üzerine yürüdü ve "Sen insan değilsin" dedi. Aralarında tartışma yaşandı. 

Kavga sonrası Yılmaz Morgül, Ebru Gündeş'in kendisiyle hep uğraştığını ve çok fazla kötülük yaptığını ileri sürdü. Morgül geçmişte verdiği bir röportajda "Onu ömrümün sonuna kadar affetmeyeceğim. Çok kötülüğü dokundu bana" demişti.

Yılmaz Morgül ile Ebru Gündeş arasında ne oldu neden kavga ettiler annesine ne dedi

BIÇAK ÇEKİP ANNEME KÜFÜR ETTİ

Yılmaz Morgül bugün 2. Sayfa programında Ebru Gündeş'le yaşadıkları gerilimin bazı detayları ilk kez anlattı. Ebru Gündeş'in bıçakla üzerine saldırdığını ve annesine küfür ettiğini söyledi. 

Yılmaz Morgül, "Benim anneme küfür edecek insan daha doğmadı, doğamaz. Mutfaktan aldığı bilmem ne bıçağıyla bana saldırdı. Onu ömrümün sonuna kadar asla affetmeyeceğim. Annem benim en hassas noktam" dedi.

Morgül annesiyle ilgili yaşadıklarını anlatırken hüngür hüngür ağladı. Programa ara verildi. 

Yılmaz Morgül Ebru Gündeş

 

Yorumlar