Tolgahan Sayışman Almeda Abazi bebekleri Efehan'ın fotoğrafını paylaştı!

Geçen hafta ilk bebeklerini kucaklarına alan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman çifti, merakla beklenen bebekleri Efehan'ın fotoğrafını ilk kez paylaştı.

Tolgahan Sayışman Almeda Abazi bebekleri Efehan'ın fotoğrafını paylaştı!

2017 yılında dünyaevine giren ünlü çift Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman geçtiğimiz hafta ilk bebekleri Efehan'ı kucaklarına aldılar. Merakla beklenen fotoğrafsa dün geldi. İkili bebekleri Efehan'ın fotoğrafını, sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştılar. Almeda Abazi paylaştığı fotoğrafa “Doğumdan sonra meleğimizi ilk kucağımıza aldığımız an” notunu yazdı.

ALMEDA DUYGUSAL BİR MESAJ YAZMIŞTI 

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Tolgahan Sayışman ile mutlu bir evlilik sürdüren Almeda Abazi, oğlu Efehan'ı kucağına almadan önce yaşadıklarını sosyal medya hesabı üzerinden şöyle anlatmıştı:

Bebeğime kavuşmadan 15 ya da 20 dakika önce çekilmiş bir fotoğraf. Bakmayın böyle gülümsediğime, ağrıların arasında çekilmiş bir fotoğraf. Meğerse doğum sancıların birkaç saniyelik arası da varmış böylece insan vücudu bir parça dinleniyormuş. Allah’ın büyüklüğünü ve merhametini bir kez daha gördüm, yaşadım hayranlıkla! Allah’ın izni ile her zaman yanımda olan canım annem, canım eşim, canım doktorum ve bütün ailemin desteği ile tüm zorlukların üstesinden gelebildim ve küçük kaplancığım, hayatımın manası biricik oğluma kavuştum. Efehan’ıma.

BEBEKLERİNİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTILAR

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ilk bebeklerini kucaklarına aldılar. Çift bebeklerine Efehan ismini verdi. Herkes tarafından merakla beklenen bebeklerinin fotoğrafını ise dün ilk kez Almeda Abazi, sosyal medya hesabından paylaştı. Abazi fotoğrafı, “Doğumdan sonra meleğimizi ilk kucağımıza aldığımız an” noytuyla paylaştı. 

İşte Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman'ın bebeklerinin ilk fotoğrafı... 

tolgaha sayışman almeda abazi bebekleri fotoğraf!

Yorumlar