İşte Benim Stilim Tuğçe Ergişi ile Alihan canlı yayında birbirlerine girdiler

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına Tuğçe Ergişi ile Alihan'ın kavgası damga vurdu. İşte Benim Stilim'le ünlenen Tuğçe Ergişi'yi çıldırtan sözler.

İşte Benim Stilim Tuğçe Ergişi ile Alihan canlı yayında birbirlerine girdiler

Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programının bugünkü konukları İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Tuğçe Ergişi ve 90'ların ünlü seslerinden, Ajdar'ı dövmesiyle hatırlanan şarkıcı Alihan vardı. Programın başında İşte Benim Stilim yarışmasında yaşadıklarını anlatarak başlayan Tuğçe Ergişi, jüri üyelerinden Kemal Doğulu'ya demediğini bırakmadı. Jüri üyeleri arasında sadece İvana Sert'i sevdiğini ve saygı duyduğunu söyleyen Tuğçe Ergişi, Kemal Doğulu için 'Uğursuz... Yel alsın onu' dedi.

Programda Kemal Doğulu'nun kendisine çirkin diyerek sürekli hakaret ettiğini ve saçını keserek hayatında unutamayacağı bir yıkıntıya neden olduğunu söyleyen Tuğçe Ergişi, "Saçını keseceğim dedi. Kuaför bile değilmiş. Aslan başına çevirdi saçımı. Ben o zamanlar 23-24 yaşındaydım. O anları unutamam. Saçım bile küstü ondan sonra uzamadı. Uğursuz" dedi.

Kemal Doğulu ise programa gönderdiği mesajla Tuğçe Ergişi'yi tanımadığını söyledi. Tuğçe Ergişi ise "Yel alsın onu" diyerek tansiyonu yükseltti. 

TUĞÇE'YE İKİNCİ ŞOK ALİHAN OLDU

Kemal Doğulu ile yaşadığı polemik sonrası gerilen Tuğçe Ergişi, 90'ların ünlü seslerinden Alihan'ın programa katılmasıyla öfke nöbeti geçirdi. Programda Alihan'ın Ajdar'ı dövdüğü anların görüntülerinin yayınlanması sonrası konuşan Alihan, araya girip yorum yapmak isteyen Tuğçe Ergişi'ye 'Sen sus küçük' deyince tansiyon yükseldi.

Alihan'a 'Benimle böyle konuşamazsınız. Ben 30 yaşında bir kadınım. Saygısızlık etmeyin' dedi. Tuğçe'nin çıkışına sinirlenen Alihan bu kez de 'Bebeğim' deyince kavga başladı. Tuğçe Ergişi 'Ben sizin bebeğiniz değilim. Böyle konuşamazsınız' deyince olay kavga kızıştı. Alihan, "Bunu özel olarak mı getirdiniz?" diyerek programın sunucuları Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'a yüklendi. Ancak Tuğçe Ergişi geri adım atmadı. "Hala bana saygısızlık yapıyorsunuz. Küçük dediniz şimdi de 'bu' diyorsunuz. Ayıp oluyor" dedi. 

Tuğçe Ergişi Alihan Kavga

MEHMET ALİ ERBİL ÖRNEĞİNİ VERİNCE...

Alihan, 90'larda Ajdar ile yaşadıkları olayı anlatırken, Ajdar'ın o dönemde reytingi en yüksek isim olduğunu söyledi. Ajdar'ı şovmen Mehmet Ali Erbil'le kıyaslayan Alihan, "Mehmet Ali Erbil'den bile yüksek reytingi vardı" deyince kavga yeniden başladı. 

Tuğçe Ergişi, "Ajdar gibi bir ismi Mehmet Ali Erbil'le kıyaslayamazsınız. Buna izin veremem" deyince kavga yeniden alevlendi. Programda sesi yükselen Alihan, "Bunu bana mı kurdunuz ya bunun süresi bitmedi mi, gitsin deyince" araya programın sunucuları girdi. 

 

Yorumlar