Buse Varol ve Alişan izinsiz fotoğraflarını izinsiz kullananlara dava açıyor!

Buse Varol ve eşi Alişan fotoğraflarını izinsiz reklam amaçlı ve kötü yorum yapmak için kullananlara dava açacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu!

Buse Varol ve Alişan izinsiz fotoğraflarını izinsiz kullananlara dava açıyor!

Alişan ve Buse Varol, fotoğraflarını izin almadan kullanan kişilere dava açacağını ve avukatlarına talimat verdiklerini açıkladı. Evlendikleri günden itibaren sosyal medya üzerinden yoğun eleştiriye maruz kalan çift soluğu mahkemede aldı. Alişan ve Buse Varol'un oğulları Burak'ın fotoğrafını paylaşıp olumsuz eleştirilerde bulunan kişilere tek tek dava açacaklarını bunun için avukatlarına talimat verdiklerini sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Burak'ın Resimleri Paylaşılınca Soluğu Mahkemede Aldılar!

Sosyal medya üzerinden sık sık eleştiri yağmuruna tutulan Alişan ve Buse Varol'un oğlu Burak içinde aynı şey yapılınca canlarına tak etti ve fotoğraflarını izin almadan ve hakaret içerikli paylaşımları yapan herkese tek tek dava açacaklarını söyledi.

 

''Hepsini Mahkemede Açıklarsın''

Önceki gün Instagram hesabından paylaşım yapan Buse Varol, "Bundan sonra benim kendi sayfamda paylaştığım fotoğraflarımı veya videolarımı benden alıp reklam amaçlı saçma sapan yazılarla paylaşan tüm hesapları avukatım tarafından tek tek dava açılacaktır. Bugün benim videomu paylaşıp reklam yapan ve yaptıran sitelere de yarın ilk iş avukatım dava açıyor. Üstelik başlıklarda utanmadan evliliğimle ilgili aptalca başlıklar yapıyorsunuz veya yaptırıyorsunuz. Hepsini mahkemede açıklarsın." dedi

alişan buse varol izinsiz fotoğraflarını kullananlara dava açıyor

Yorumlar