Cem Yılmaz'ın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik mesajı sosyal medyayı salladı!

Cem Yılmaz'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Instagram hesabından tebrik ettiği sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Cem Yılmaz'ın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik mesajı sosyal medyayı salladı!

Ekrem İmamoğlu, dün mazbatasını aldıktan sonra görevi Mevlüt Uysal'dan devraldı. Ünlü isimlerin, Ekrem İmamoğlu ile ilgili yaptığı paylaşımlar ise sosyal medyada gündem olmuştu. Birçok ünlü isim gibi Cem Yılmaz'da Instagram hesabından paylaşım yaparak Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN TEBRİK ETTİ 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte mazbatasını Çağlayan'daki İl Seçim Kurulu'ndan almıştı. Ünlü isimler ise İmamoğlu'na sosyal medya hesaplarından tebrik yağdırdı. Bu isimlerden biri de ünlü komedyen Cem Yılmaz'dı. Yılmaz, ''Başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum, Allaha şükür belediyeden abi bir konser, abi bi tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi noldu gibi bi derdi olan biri değilim:) hiç olmadım... Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım...'' şeklinde paylaşım yaparak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti. 

Cem Yılmaz'dan Ekrem İmamoğlu'na şok sözler!

Yorumlar