Cüneyt Özdemir çocukluk aşkı Ahu ile ilgili anlattığı hikayeyle yürek burktu!

Cüneyt Özdemir çocukluk aşkı Ahu ile ilgili anlattığı hikayeyle yürekleri burktu! ''Gidiş var dönüş yok bazı şeylerde'' diyerek sözlerini tamamladı.

Cüneyt Özdemir çocukluk aşkı Ahu ile ilgili anlattığı hikayeyle yürek burktu!

Cüneyt Özdemir YotuTube'de paylaştığı bir video ile sosyal medyayı yerinden oynattı. ABD Colorado'dan bir video yayınlayan Özdemir çocukluk aşkı Ahu ile ilgili anlattığı bir video ile bu sefer yürek burktu. Kendi ismi ile oluşturduğu YouTube kanalında hem mesleğini hem de hayatında küçük kesitleri sosyal mecrada paylaşan Cüneyt Özdemir, çocukluğuna değindiği bir video ile izleyenlerini gençliğinie götürdü!

''BEN SANA AŞIĞIM!''

Sosyal medyada büyük ses getiren işte Cüneyt Özdemir'in o hikayesi... "Şimdi böyle karların arasında memleketten çok uzakta yürürken aklıma Keçiören geldi. Biliyorsunuz ben Keçiören'de büyüdüm, o zaman böyle şelale falan da yoktu. Kar yağdığı zaman cümbüş yaşanır. Apartmanlardan merdivenleri alırdık tahta merdivenler var. Sonra herkes apartmandan çıkardı yarış yapardık, duvarda biterdi yarış. Bizim rakip de karşı apartmandı karşı apartmanda da Ahu var. Ben 16 yaşındayım o da 16 yaşında. Ahu'yla da bir yıldır böyle camlardan birbirimize bakıyoruz. O bana bakıyor ben ona bakıyorum. Hiç konuşma yok utanıyoruz. Aşığız birbirimize ama nasıl söyleyeceğiz? Birkaç yıl sonra kışın bir gün geldi bu, "Ben sana aşığım" dedi. Ben böyle şok. Dedim, "Bunu sonra konuşalım". Bir türlü konuşamadık. Romantik komedi yani. Bir saat iki saat bakışıyoruz camda."

"GİDİŞ VAR DÖNÜŞ YOK BAZI ŞEYLERDE"

"Sonra bir yaz Ahu'lar ailecek arabaya doluştular Marmaris'e tatile gittiler. Gidiş o gidiş. Bir trafik kazası geçiriyorlar. Ahu ile babası hayatını kaybediyor, annesi ve erkek kardeşi geliyor. Kaç yıl geçmiş aradan 33 yıl. 33 yıl geçse de görüyorsunuz bazı şeyleri kar görüyorum aklıma her zaman Ahu geliyor. Benimde öküz gibi, "Sonra konuşuruz" demem. Ertelemeyeceksiniz böyle şeyleri gidiş var dönüş yok bazı şeylerde."

SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULTU!

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube'de paylaştığı video dakikalar içinde sosyal medyada yüzlerce kez paylaşıldı. Bir çok kullanıcı Cüneyt Özdemir'in yayınladığı hikayeyi paylaşarak yorumlarda bulundu.

Yorumlar