Kısmetse Olur programında tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli boşanıyor!

Kısmetse Olur adlı programda tanışıp evlenen Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç boşanıyor fotoğraflar silindi!

Kısmetse Olur programında tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli boşanıyor!

3 yıl önce 'Kısmetse Olur' adlı programda tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli boşanıyor! 3 yıl evli kalan Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç'un boşanacakları haberleri olay oldu. Asel adında kızları olan çiftin neden boşanacakları merak konusu olurken Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç Instagram hesaplarından birbirlerinin fotoğraflarını sildi!

Bir dönem ekranların çok konuşulan evlilik programı Kısmetse Olur adlı programda tanışan ve nikah masasına oturan Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç'un 3 yıllık evlilikleri çatırdadı. Evliliklerinde sorun yaşadıkları ve çiftin boşanma kararı aldıkları ortaya çıktı. Boşanma talimatını veren tarafın Nur Erkoç olduğu öğrenildi. Şimdilerde Nur Erkoç annesi ve kızı Asel ile tatilde bulunmasıyla boşanma haberleri gündemde olay oldu! Çiftin boşanma haberi 'kısmet değilmiş' dedirtti.

Nur ve Batuhan Cimilli çiftinin Asel adından kızları bulunuyor. Çiftin hayranları neden boşanacaklarını merak ederken daha önce Nur Erkoç'un annesi Batuhan Cimilli'yi damat olarak kabul etmediğini ve aileler arasında bir takım sorunların yaşandığı ortaya çıkmıştı. Şimdilerde Nur Erkoç'un annesi ile tatilde olması dikkatlerden kaçmadı.

 

Yorumlar