Hülya Avşar bornozlu fotoğrafı sosyal medyada gündem konusu oldu!

Güzelliğiyle ve fiziğiyle genç kızlara taş çıkaran Hülya Avşar, banyo sonrası çektirdiği bornozlu fotoğrafı ile sosyal medyayı salladı!

Hülya Avşar bornozlu fotoğrafı sosyal medyada gündem konusu oldu!

Türk sinamasının usta isimlerinden olan Hülya Avşar, düzgün fiziği ve güzelliği ile hayranlarını büyülemeye devam ediyor. Genç kızlara taş çıkaracak bir fiziğe sahip olan Avşar kızı banyo sonrası çekilen bornozlu fotoğrafını  sosyal medyaya koyunca yine adından söz ettirdi. Hülya Avşar'ın bu fotoğrafı kısa süre içeirisnde yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Kimi takipçisi Avşar'ı çok beğenirken kimi takipçisi de eleştiren yorumlarda bulundu. 

BORNOZLU FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI! 

Ünlü oyuncu ve sunucu Hülya Avşar sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri. Yaptığı her paylaşımla adından sık sık söz ettiren Hülya Avşar, bu kez de bornozlu fotoğrafı ile adından söz ettirdi. Avşar kızının bu fotoğrafı takipçilerini ikiye böldü. Kimi takipçisi bu fotoğrafı çok beğenirken kimi takipçisi olumsuz eleştirilerde bulundu. Fotoğraf kısa süre içeirisnde 20 binin üzerinde beğeni aldı. Avşar kızının bir takipçisi, ''Güzel hatun yaşına göre'' yorumunda bulunurken başka bir takipçisi de, ''Gençlik yıllarında harbiden çok güzeldin'' yorumunda bulundu. 

İşte Hülya Avşar'ın yeni paylaşımı:

hülya avşar'ın banyo sonrası fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!. 23
 

Yorumlar