Eda Taşpınar Kerem Tuçeri sevgili mi Mikonos Adası'nda buluşuyorlar!

Eda Taşpınar 3 yıldır süren aşk orucunu eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri'yle bozdu! Ünlü ikili 1 aydır aşk yaşadıkları iddia ediliyor!

Eda Taşpınar Kerem Tuçeri sevgili mi Mikonos Adası'nda buluşuyorlar!

Cesur paylaşımlarıyla sık sık adından bahsettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar 3 yıllık yalnızlığını eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile bozdu! Sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Ortak arkadaşlarının iddiasına göre yaklaşık 1 aydır birlikte olan çift Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda buluştukları iddia ediliyor.

1 AYDIR AŞK YAŞIYORLAR

Sosyetenin bilinen ismi Eda Taşpınar sosyal medya hesabında paylaştığı cesur paozları ve farklı yemek kültürüyle magazinde sık sık adından bahsettiriyor. 3 yıldır yanlız olan sosyetik güzelin eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Henüz ilişkilerinin çok yeni olduğu ve 1 aydır birlikte oldukları öne sürülen Eda Taşpınar'ın son olarak Roy Luwolt ile kısa bir birliktelik yaşamıştı.

Posta'nın haberine göre 3 yıldır hayatına kimseyi almayan Eda Taşpınar gönlünü eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri'ne kaptırdığı iddia edildi. Söylentilere göre 1 aydır aşk yaşadıkları öne sürülüyor. Kerem Tunçeri sevgilisi Eda Taşpınar'ı görmek için sık sık Yunanistan'ın Mikonos Adası'na gittiği iddia ediliyor.

Yorumlar