Emina Jahovic bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahoviç 2018'de oğluyla çıktığı tatilden bir fotoğrafını paylaştı. Jahoviç'in bikinili fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Emina Jahovic bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Mustafa Sandal'la olan evliliklerini tek celsede bitirdikten kısa bir süre sonra aşklarıyla sürekli olarak gündeme gelen Emina Jahoviç yine adından söz ettirmeyi başardı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Emina'nın oğluyla çektirdiği poz Instagram'ı salladı. Son olarak Saddettin Saran'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Emina'nın 2018 yılında çektirdiği bikinili fotoğrafını paylaşması sosyal medyada olay oldu.  Fotoğrafa kısa süre içerinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

BİKİNİLİ SEKSİ FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Mustafa Sandal'dan boşandıktan sonra Saadettin Saran'la aşk yaşamaya başlayan, kısa bir süre öncede ilişkileri biten Emina Jahoviç son paylaştığı cesur fotoğrafıyla yine adından söz ettirmeyi başardı.2018'de oğluyla çıktığı tatilden bir fotoğrafını paylaşan Emina Jahoviç güzelliğiyle sınırları zorladı. Bikinili fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Kusursuz fiziğiyle dikkatleri yeniden üzerine çekti. 

İşte Emina Jahoviç'in bikinili fotoğrafı... 

emina jahoviç bikinili fotografı sosyal medyayı salladı! .

 

Yorumlar