Tuğba Ekinci kimdir kaç yaşında Türk halkına gönderme yaptı!

Geçtiğimiz günlerde İmamoğlu'nun konuşmasını paylaşarak ateş püsküren Tuğba Ekinci, bu kez de Türk halkına hakaret ederek demediğini bırakmadı!

Tuğba Ekinci kimdir kaç yaşında Türk halkına gönderme yaptı!

Şarkıcı Tuğba Ekinci Instagram hesabında Ekrem İmamoğlu'nun tokat attığı iddia edilen vatandaş ile çekilen videosuna ''Onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı'' notunu ekleyip paylaşması sosyal medyayı sallamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı övgü dolu paylaşımlarının ardından Tuğba Ekinci'nin Ekrem İmamoğlu paylaşımında ''Cesaretin varsa o eli tam kaldır'' satırları olay olmuştu. Ekinci bu sefer de Türk halkına göndermede bulundu. Sosyal medya hesabından paylaştığı şaşı kedi fotoğrafının altına yazdığı yorum sosyal medyayı salladı. 

"ONLARDA SANA KAFAYI ATAR OTURURSUN AŞAĞI" DEMİŞTİ  

Ekrem İmamoğlu'nun esnafla yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından paylaşan Tuğba Ekinci paylaşımın altına, ''Ekrem İmamoğlu çok zorluyorsun iyi insan olmaya kendini içinden geldiği gibi ol cesaretin varsa o eli tam kaldır videolarını izlemek istemeyen gençlere korkak olma bu kadar onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı.'' not düşmüştü.

"İNSANLARI TANIMADAN ÇOK ŞIMARTTINIZ"

Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına uzun bir not düşerek İmamoğlu'na yönelik, ''Sende suç yok sana babasının oğlu gibi davranan halkın suçu alın size İmamoğlu ben almıyorum hala normal bir aday göremiyorum ülkenin hayrı için." yorumunda bulunmuştu. 

PAYLAŞIMI SOSYAL MEDYADA YANKI UYANDIRDI

Ekinci, bu hareketinden sonra Instagram'da bir paylaşımda daha bulundu. Tuğba Ekinci'nin şaşı bir kedi resmi paylaşarak altına 'Bu kafayla daha çok harcanırsın Turkey' notunu düştü. 

Tuğba Ekinci'den Türk halkına ağır gönderme!

TUĞBA EKİNCİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Tuğba Ekinci, 9 Haziran 1977, Kars Türk pop müzik şarkıcısı. Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire, babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir. Fatih Özbilen'in eski eşidir. Tuğba Ekinci'nin eski sevgilileri arasında 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol yer alıyor.Şov dünyasına girişi Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çekerken Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Çarkıfelek'te bir süre hosteslik yaptı.  Kral TV'de VJ oldu. 1994'te Güzellik Yarışması'na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi sonucu yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri aldı. Buzda Dans yarışmasının finalisti idi. 

Yorumlar