Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya doğum günü mesajı oyun arkadaşımı buldum!

Boşanacakları konuşulan Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı!

Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya doğum günü mesajı oyun arkadaşımı buldum!

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun boşanacakları iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Uzun bir süredir konuşulan bu iddiayı çift her ne kadar yalanlasada geçtiğimiz günlerde Beren Saat'in ölen eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaşması iddiaları güçlendirmişti. Ünlü oyuncu Beren Saat bugün kafaları karıştıran bir paylaşıma imza attı. Yeni yaşına giren Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı romantik bir paylaşımla kutladı. Saat, Kenan Doğulu ile beraber çektirdiği fotoğrafı paylaşarak haklarında çıkan iddiaları da böylece boşa çıkarmış oldu. Saat'in bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Bazı takipçileri 'boşanmayacağınıza sevindik' yorumunu yaptı. 

ESKİ SEVGİLİSİ EFE GÜRAY'IN FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Doğulu'nun 'boşanmıyoruz aramız iyi' açıklamasının ardından eski sevgilisiyle olan fotoğrafını paylaşan Beren Saat, adeta eşinin açıklamasını yalanlamıştı. Kenan Doğulu'nun açıklamalarının etkisi henüz geçmemişken Beren Saat, eşine misilleme yapar gibi bir paylaşımda bulunmuştu. Şubat ayındaki doğum gününde eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaşıp, ''en kötü doğum gününü geçirdiğini ifade eden bir paylaşımda bulunmuştu. 

İşte Beren Saat'in ölen eski sevgilisi Efe Güray'la olan paylaşımı...

 beren saat efe güray paylaşımı olay oldu!.

KENAN DOĞULU'NUN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Beren Saat hakkında çıkan iddiaları yalanlar nitelikte bir paylaşımda bulundu. Yeni yaşına giren Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak kutladı. Ünlü oyuncu paylaşıma,  "Ben oyun arkadaşımı buldum galiba" dedim bir aksam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, ask şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız ask enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz iste.

''BİR YASTIKTA KOCAMAK MI BERABER ÖLMEK Mİ''

Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mi, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, baba'nın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum"

İşte o paylaşım... 

beren saat kenan dogulu!nunu paylastıgı bu fotografla kutladı!.

 

Yorumlar