Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı!

Çocuklar Duymasın dizisindeki başarılı oyunculuğu ile herkes tarafından çok sevilen Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı.

Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, başrol oynadığı 'Çocuklar Duymasın' adlı dizide başarılı performansıyla adını geniş kitlelere duyurdu. Oyunculuğu ile oldukça sevilen Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Altuğ'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına çok sayıda eleştiri geldi. Bir takipçisi, "Pınar Hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz." yorumunu yaptı.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU 

Sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçilerini şaşırttı. Makyajsız hali takipçileri tarafından çok beğenilmeyen Altuğ, eleştiri yağmuruna tutuldu. Altuğ'un fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Pınar hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz." ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı!.

"MAKYAJ MECBURİYET OLAMAZ"

Nadir de olsa oyuncu Altuğ'un makyajsız fotoğrafı bazı takipçileri tarafından beğenildi. Pınar Altuğ'un fotoğrafına yorum yapan başka bir takipçisi, "Bence siz her halinizle güzelsiniz. Kadınların makyaj yapması mecburiyet olamaz." dedi.

 

Yorumlar