Manuş Baba kimdir son hali takipçilerini şoke etti askere gitmişti!

Geçtiğimiz günlerde askere giden Manuş Baba, askerlik fotoğrafı ile sosyal medyada gündem oldu. Manuş Baba'nın son halini gören takipçileri o olamaz diyor!

Manuş Baba kimdir son hali takipçilerini şoke etti askere gitmişti!

Geçtiğimiz günlerde askere giden Manuş Baba, sosyal medyadan paylaştığı askerlik fotoğrafı ile görenleri şoke etti. Eleştiri yağmuruna tutulan Manuş Baba'ya birçok kullanıcı yorum yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Adamın saçları ve sakalları gidince tanınmaz hale gelmiş." yorumunda bulundu. 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU 

Ünlü şarkıcı Manuş Baba, geçtiğimiz günlerde bedelliden yararlanarak askere gitti. Sosyal medyadan askerlik fotoğrafını paylaşan Manuş Baba'nın fotoğrafına çok sayıda sosyal medya kullanıcısı yorum yaptı.  Bir sosyal medya kullanıcısı, "Adamın saçları ve sakalları gidince tanınmaz hale gelmiş." yorumunu yaparken  başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Saçlar ve sakallar gidince Manuş Baba olmuş Manuş Bebe." ifadelerini kullandı.

 MANUŞ BABA KİMDİR?

01 Aralık 1986 tarihinde doğan Manuş Baba'nın gerçek adı Mustafa Özkan'dır. Manuş adını çocukluk dönemi anneannesinin kendisine küçük, güzel çocuk anlamında Manuş olarak seslenmesiyle almıştır. ''Baba'' ise bebekken konuşmaya başladığında ağzından çıkan, ilk sesleniş, ilk kelimedir. İnsan olabilmenin o derin kaygısını taşımanın ve bunun için emek harcamanın önemini kendi babası ile keşfettiğini dile getiren sanatçı; çocukluk ve ilk gençlik dönemi arasında kendisinde bıraktığı hatırası önemli izler ile kendi babasının, Manuş Baba karakterinin oluşmasında ve ismini bu şekilde duyurmasında önemli etkileri olmuştur.

İşte Manuş Baba'nın son hali... 

Manuş Baba'nın son halini görenler o olamaz diyor!.

Yorumlar