Ferdi Merter kimdir usta oyuncunun kızı Kiralık Aşk dizisi oyuncularına sitem etti!

Usta oyuncu Ferdi Merter'in kızı Kiralık Aşk dizisi oyuncularına sitem etti! Usta oyuncunun cenazesine gelmedikleri gibi...

Ferdi Merter kimdir usta oyuncunun kızı Kiralık Aşk dizisi oyuncularına sitem etti!
-A A+

Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden usta oyuncu Ferdi Merter'in kızı Kiralık Aşk oyuncularının hepsine tek tek sitem etti! Usta oyuncunun cenazesine gelmedikleri gibi hiç biri arayıp sormadı! 77 yaşında hayata gözlerini yuman usta oyuncu Ferdi Merter'in kızı Almula Merter konuk olarak katıldığı magazin programında babasının son olarak rol aldığı Kiralık Aşk dizisindeki oyunculara sitem etti!

"BARIŞ ARDUÇ VE ELÇİN SANGU ARAMADI BİLE"

Canlı yayında yeni oyunculara sitem eden Almula Merter, şöyle konuştu: "Osman Sınav, Acı Hayat dizisinin oyuncularıyla yapımcısı ve Kiralık Aşk dizisi oyuncuları dahil kimse aramadı. Bir tek Kiralık Aşk dizisinden Onur Büyüktopçu arayarak her türlü destek oldu. Bu camiada cadı kazanı kaynıyor resmen. Mesela Demet Akalın'ı tanınmam ama oda bana çok destek oldu.

"YENİ YETMELERİN BİR AYDA KAZANDIĞI PARAYI USTA OYUNCULARDA BİR AYDA KAZANAMIYOR"

Sanat camiasında herkeste bir hız bir hazmedememe durumu var. 65-70 yaşına geldiğinde ölmeni bekle diyorlar resmen. Bu camiayı 5-6 kişi kapatmış kimseyi sokmuyorlar. Türkiye'de ünsüzden geçilmiyor. Herkes ünlü. Yeni yetmeler çok hadsiz. Yeni oyuncuların bir ayda kazandığı parayı usta oyuncular yıllarca kazanamıyor.