Çeşme'de görüntülenen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı arasında ne oldu?

Çeşme'de görüntülenen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı arasında barıştı mı? İddialarının ardında bambaşka bir şey çıktı! İşte Subaşı ve Ilıcalı arasında yaşananlar!

Çeşme'de görüntülenen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı arasında ne oldu?

Geçtiğimiz Kasım ayında tek celsede boşanan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün Çeşme'de bir mekanda yan yana görüntülenmişti. Boşanma sonrası hiç yan yana gelmeyen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın Çeşme'deki bu ilginç tesadüfü akıllara barışıyor mu? Beraber tatile mi gittiler? düşüncesini getirmişti. Ancak işin aslında bambaşka bir gerçek çıktı! Acun Ilıcalı'yı Çeşme'de mekanda Oğulcan Engin'le gören Subaşı'nın yanlarına gitmesiyle masada soğuk rüzgarlar esti. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı arasında ne oldu? Ne konuştular? İşte Çeşme'de yanyana gelen Şeyma Subaşı ve Acun Iıcalı arasında yaşananlar...

ACUN ILICALI'YI GÖRÜNCE MASAYA GELDİ!

Bilal Özcan'ın haberine göre Çeşme'de boşanma sonrası ilk kez yan yana görüntülenen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı arasında ne konuşuldu merak konusu oldu. Kasım ayında tek celsede boşanan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı uzun zaman sonra ilk kez yan yana geldi. 

Çeşme'de görgü şahitlerinin Bilal Özcan'a buluşma ile ilgili anlatmalarına göre, ''Acun Ilıcalı en yakın arkadaşı Oğulcan Engin ve 3-4 kızla Çeşme'de bir mekanda otururken Şeyma Subaşı mekana geliyor. Aynı mekanda olan İbrahim Büyükak ile selamlaşıp pat diye eski kocasının masasına geliyor. 

Herkesin şaşkınlıkla baktığı o an Subaşı eski kocası Acun Ilıcalı'ya elini uzatıp tokalaştıktan sonra yanaklarından öpüyor. Ilıcalı'nında karşılık vermesiyle ayağa kalkıyor. 

''MASADA GERGİN KONUŞMALAR YAPILDI''

Masada bulunan Oğulcan Engin'in yaşanan olaylara gülerek ''Ohaaaa'' şeklinde tepki vermesiyle masadaki kızlarda yaşanan duruma gülüyor. Daha sonra İbrahim Büyükak'da eşiyle beraber yanlarına giderek Şeyma Subaşı herkesin ortasında bir süre sohbet ederek konuşuyor. Ancak iddialara göre yapılan konuşma pek de samimi olmamakla beraber bir hayli gergin bir konuşma oluyor. Daha sonra herkes kendi yoluna ayrılıyor.'' şeklinde anlatıldığı iddia ediliyor. 

BARIŞTIKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ

Boşanma sonrası ilk kez Çeşme'de yan yana gelen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın fotoğrafları acaba barışıyorlar mı? düşüncesini getirse de görünenin altında bambaşka bir şey çıktı!

 

 

 

 

Yorumlar