Helin Avşar kimdir kaç yaşında son hali şoke etti estetik operasyon geçirmişti!

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka biri oldu. Avşar'ın son hali takipçileri tarafından beğenilmedi.

Helin Avşar kimdir kaç yaşında son hali şoke etti estetik operasyon geçirmişti!

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, son haliyle takipçilerini hüsrana uğrattı. Geçirdiği estetik operasyonları sonrası tanınmaz hale gelen Avşar kızının son paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. Estetik operasyonları nedeniyle tanınmaz hale gelen Helin Avşar, sosyal medyada adeta eleştiri yağmuruna tutuldu. 

"GÜZELLİĞİNDEN ESER KALMAMIŞ''

Birçok paylaşımı ve videosuyla sosyal medyada çok konuşulan isimlerden olan Helin Avşar, sosyal medya hesabından yayınladığı son fotoğrafı ile adından söz ettirdi. Paylaştığı son fotoğrafı ile takipçilerini şoka uğratan Helin Avşar, eleştiri yağmuruna tutuldu. Geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka biri olan Avşar, birçok takipçisi tarafından beğenilmedi. Helin Avşar'ın bir takipçisi, "Estetik operasyonları yaramamış. Gerçekten güzelliğinden eser kalmamış." yorumunu yaptı.

HELİN AVŞAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, SON HALİ İNANILMAZ! 

Helin Avşar, 2 Kasım 1980 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Avşar ailesi aslen Kars’lıdır. Sanatçı Hülya Avşar'ın kız kardeşidir. Annesinin adı Emral ve babasının adı Celal Avşar dır. Diğer ablasının adı Leyla’dır. Yurt dışında, İsviçre’de eğitim aldı.  Helin ve Hülya Avşar’ın seneler önce amcası, Kars’ta bir hastanede başhekim ve annesi de onun yanında stajiyer hemşire olarak çalışıyor iken Babası Celal Avşar abisini ziyarete Kars’a gittiğinde annesini görüyor ve aşık oluyor. Sonra da onu kaçırıyor. Ankara’ya yerleşiyorlar. Helin Avşar 4 yaşındayken, Hülya Avşar’ın güzellik kraliçesi seçilip sinema filmleri çevirmeye başlaması ile aile Ankara’dan İstanbul’a taşınmış. Bir dönem Kanal D'de ve bir reklam ajansında staj yaptı. Esas iş olarak tekstille ilgilendi. Nişantaşı’nda kendi tasarımlarını sattığı bir butik mağaza açtı. Arkasında da atölyesi vardı, o zaman yaşı 25'di. ama altından kalkamadı kapattı. Ve Habertürk'te Pazar röportajları yapmaya başladı. Son dönemde medyada röportaj ve sunuculuk görevleriyle bulunmuştur. 2007 yılında da Şarkı Söylemek Lazım şarkı yarışmasında yarıştı. 2011 de “Yok Böyle Dans” yarışmasına katıldı.

İşte Helin Avşar'ın son hali...

helin avşar son hali görenleri şoke etti!

 

Yorumlar