Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile ilk buluşmalarını anlattı 'Ter doluydu'

Yılmaz Erdoğan'la 2018 yılında boşanan Belçim Bilgin Erdoğan'la 'Ter dolu bir buluşma oldu' diyerek ilk buluşmalarını anlattı!

Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ile ilk buluşmalarını anlattı 'Ter doluydu'

2006 yılında Yılmaz Erdoğan ile dünyaevine giren Belçim Bilgi sürpriz bir şekilde 2018 yılında Yılmaz Erdoğan'la tek celsede boşanmıştı. Ancak geçtiğimiz gün YouTube'da yayınlanan 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu. Programda Yılmaz Erdoğan ile ilk buluşmalarını anlatan Belçim Bilgin, ''Ter dolu bir buluşma oldu'' diyerek anlattı. Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ne zaman tanıştı? İşte yıllar sonra gelen ilk buluşma itirafı!

İLK BULUŞMALARINI ANLATTI

Belçim Bilgin 2018 yılında boşandığı Yılmaz Erdoğan ile ilk buluştukları anı anlattı. Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan ile 2006 yılında dünyaevine giren Belçim Bilgin eski eşi ile boşansalar bile hala dost olduklarını anlattı. Erdoğan ile o zamanlarda adliye çıkışı, ''Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girdik, kol kola çıktık'' açıklaması ile dost kaldıklarını aralarında bir problem olmadığını açıklamıştı.

"TER DOLU BİR BULUŞMA OLDU"

YouTube'da yayınlanan bir programa konuk olan Belçim Bilgin 2014 yılında Yılmaz Erdoğan ile Paris'te ilk buluşmalarını anlattı. "Paris'teydik. Çok heyecanlıydım. Gören olur mu diye endişeliydik. Ailem bile bilmiyordu. El ele tutuştuk. Benim elim ne kadar terlediyse artık, yüzümden bile terler aktı. Ter dolu bir buluşma oldu."

belçim bilgin yılmaz erdoğan ilk buluşmalarını anlattı

Yorumlar