Mehmet Ali Erbil paylaştığı fotoğrafla takipçilerini heyecanlandırdı!

Yoğun bakımdan çıkan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından doktoru Jan Klod Kayuka ile fotoğrafını paylaştı.

Mehmet Ali Erbil paylaştığı fotoğrafla takipçilerini heyecanlandırdı!

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırıldıktan sonra Kaçış Sendromu hastalığı nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil  yoğun bakımdan çıktıktan aylar sonra sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerini heyecanlandırdı. 2016 yılında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Erbil, "Doktorum Jan Klod Kayuka hep yanımda" notunu yazdı. Erbil'in paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni aldı.

ON BİNLERCE BEĞENİ ALDI!

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil'in Instagram hesabından paylaşılan fotoğraf sevenlerini heyecanlandırdı. 2016 yılında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Erbil, "Doktorum Jan Klod Kayuka hep yanımda" notunu yazdı. Erbil'in paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni aldı. Evinin banyosunda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, 16 yıldır mücadele ettiği 'Kaçış Sendromu' hastalığının da nüksetmesiyle nedeniyle Ekim ayından bu yana hastanede tedavi görüyor.

Yoğun bakımda olan Mali'den 5 ay sonra ilk fotoğraf!

''DÖNEM DÖNEM ESPİRİ BİLE YAPIYOR'' DEMİŞTİ 

Kızı Sezin Erbil, ünlü şovmenin yaşamsal faaliyetlerinin normale dönmeye başladığını söyleyerek, "Artık konuşabiliyor, az da olsa yemek yiyor. Üstelik seçim yapmıyor, hastane yemeğinden bile tadıyor. İnşallah güzel günler göreceğiz" demişti. Doktoru Jan Klod Kayuka ise Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili şu bilgileri vermişti: "Çok olmamakla birlikte ağızdan besleniyor. Ruh haline göre dönem dönem espri bile yapıyor."

 

Yorumlar