Türk kadınını aşağılayan Mehmet Akif Alakurt '10 yaşından beri kızların üstündeyim'

Türk kadınını aşağılayan Mehmet Akif Alakurt'tan şoke eden savunması kan dondurdu ''10 yaşından beri kızların üstündeyim'' dedi!

Türk kadınını aşağılayan Mehmet Akif Alakurt '10 yaşından beri kızların üstündeyim'

Türk kadını nedir? Sorusuna yanıt veren eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt'tan kendini savunan açıklama takipçilerini daha çok kızdırdı! Alakurt son paylaşımında "10 yaşından beri kızların üstündeyim, ciğerlerini biliyorum" diyerek pes dedirtti. Bir çok ünlü isimden tepki almakla beraber takipçilerini kızdıran Alakurt'un Türk kadınlarına yaptığı hakarete bi yenisini ekledi.

Sosyal medya hesabından oyunculuğu bıraktığını ve sitemlerini takipçileriyle paylaşan eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt son olarak Türk kadınlarına hakaret ederek çok fazla tepki topladı. Türk kadını nedir? Sorusuna verdiği yanıtla son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Mehmet Akif Alakurt tepki toplamaya devam ediyor.

''10 YAŞINDAN BERİ KIZLARIN ÜSTÜNDEYİM''

Bir takipçisinin kendisini haklı bulduğunu bir mesajla ileten takipçisinin attığı paylaşımın üstüne "10 yaşından beri kızların üstündeyim arkadaşım ciğerlerini biliyorum" notunu düşerek yeni bir tartışmaya imza attı!

TÜRK KADINLARINA HAKARET ETMİŞTİ

"Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep 'Ben de öyle düşünüyorum' diyen. Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin." diyen Mehmet Akif Akif tepki çeken paylaşımlarına devam ediyor.

türk kadınına hakaret eden mehmet akif alakurt yeni savunmasıyla olay oldu

Yorumlar