Müge boz bikinili hamilelik fotoğrafını paylaştı karını büyümüş!

Oyuncu Müge Boz geçtiğimiz ay dünyaevine basketbolcu Caner Erdeniz ile girmişti geçtiğimiz gün ilk kez hamilelik fotoğrafını paylaştı.

Müge boz bikinili hamilelik fotoğrafını paylaştı karını büyümüş!

Oyuncu Müge Boz geçtiğimiz ay basketbolcu Caner Erdeniz ile Barselona'da sade bir törenle evlenmişti. Evlendikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz takipçilerinden tebrik toplamıştı. Geçtiğimiz gün tatilin keyfini çıkaran Boz bikiniyle hamilelik fotoğrafını Intsagram'da paylaştı. 5 aylık hamile olan Müge Boz'un karnının belirgin olduğu hamilelik fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Geçtiğimiz aylarda ani bir kararla basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenme kararı alan oyuncu Müge Boz Barselona'da sade bir törenle evlenmişti. Evlendikten bir kaç gün sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz'un hamilelik açıklaması günlerce konuşulmuştu. 

Bikinili Hamilelik Fotoğrafını Paylaştı!

5 aylık hamile ola  güzel oyuncu Müge Boz bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Karnı iyice belirginleşen Müge Boz fotoğrafın altına, ''Mutlu bayramlar oldun efenim" notunu yazdı.

5 aylık hamile müge boz bikinili fotoğraf paylaştı

Yorumlar