Neslihan Doğrusöz kaç yaşında İşte Benim Stilim yarışmacısı cinsiyet değiştirdi!

İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Neslihan Doğrusöz cinsiyet değiştirdi. Son halini gören inanamıyor! Neslihan Doğrusöz kimdir? İşte son hali...

Neslihan Doğrusöz kaç yaşında İşte Benim Stilim yarışmacısı cinsiyet değiştirdi!

İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Neslihan Doğrusöz,son hali ile takipçilerini şaşırttı. İmajını değiştiren Neslihan Doğrusöz henüz bıçak altına yatmasa bile cinsiyet değiştirmeye hazırlanıyor. Doğrusöz'ün son hali sosyal medyada gündem oldu! İşte Benim Stilim 2017'de finalistlerden biri olan Doğrusöz radikal kararları ile takipçileriyle son halini paylaştı.

KİBARLIĞI İLE BİLİNİYORDU

'İşte Benim Stilim' yarışmasında kibarlığı ile akıllara kazınan Neslihan Doğrusöz yarışmada kibarlığı ve başarılı kombinleriyle juri üyelerinden tam not alıyordu. Ancak son imajı ile takipçilerini adeta şoka uğrattı.

FİTNESS ŞAMPİYONU İLE İLİŞKİSİ VAR!

Neslihan Doğrusöz son haliyle akıllara Rüzgar Erkoçlar'ı getirdi. Aynı zamanda 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu olan Büşra Eyen ile ilişkiside var.

HENÜZ AMELİYAT OLMADI

Neslihan Doğrusöz'ün son hali ile şaşkına uğratmasıyla akıllara Rüzgar Erkoçları getirdi. Ancak ünlü yarışmacının henüz bıçak altına yatmadığı öğrenildi.

neslihan doğrusöz kaç yaşında cinsiyet değiştirdi

NESLİHAN DOĞRUSÖZ KAÇ YAŞINDA NERELİ?

'İşte Benim Stilim' yarışması ile tanınan Neslihan Doğrusöz, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı İşte Benim İsimli yarışmada, dahil olduğu ilk gün jüri üyelerinden tam not alan ve hayatına dair söyledikleriyle iddialı bir rakip imajı çizen Neslihan Doğrusöz, reklam çekimlerinde, moda ve kapak çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor.

2005 yılından bugüne moda dünyasının içerisinde yer alan Neslihan Doğrusöz, Marie Claire, Elle, Vogue gibi birçok önemli dergide görev aldı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Neslihan Doğrusöz, Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşımlarında bulunuyor.

Mesleğe bağlılığını “tutku” kelimesiyle tanımlayan Neslihan Doğrusöz, son günlerde yeni tarzıyla dikkat çekiyor.

 

Yorumlar