Survivor 13. bölüm'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı 10'a 7 kazandılar!

Survivor 13. bölüm dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! Kıran kırana mücadelenin sonunda kazanan takım Türkiye oldu!

Survivor 13. bölüm'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı 10'a 7 kazandılar!

Her hafta kıran kırana mücadelenin yaşandığı oyunlarda bu hafta yine çok çekişmeliydi! 23 Şubat 13. bölüm oynan oyununda dokunulmazlık oyunu için mücadele verildi. 10'a 4 skorla Türkiye takımı Yunanistan takımına fark atarak yarışmayı kazandı!

Survivor'da geçtiğimiz akşam iki ödül oyunu ve bir de dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecanların dorukta olduğu yarışmalarda her iki takımda kıran kırana mücadele verdi. Ancak her hafta olduğu gibi bir takım daha üstündü. İşte dokunulmazlık ve ödül oyununu kazanan takım...

ERZAK ÖDÜLÜNÜ HANGI TAKIM KAZANDI?

Survivor 2019'un 13. bölümünde ilk oyun erzak için mücadele edildi. Erzak oyununda yarışmacılar ellerinden geleni yaptı! Ancak Türkiye takımı Yunanistan takımına göre daha konsantre oldu ve erzak oyununu 10'a 7 fark atarak oyunun kazananı oldu!

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Her haftada olduğu gibi 13. bölümde de dokunulmazlık oyunu için heyecan doruktaydı. Dokunulmazlık oyunu için mücadele eden her iki takımdan birinci olan takım Türkiye oldu. 10'a 4 farkla kazanan Türkiye takımı oldu.

HER İKİ TAKIMDA BERABER MÜCADELE ETTİ!

Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümde oynanan 2. ödül oyunu ilk olarak kızlar arasında oynandı. Türk ve Yunan yarışmacıların birlikte mücadele ettiği ödül oyununda kazanan isimler Katerina Dalaka ile Seda Ocak oldu. Erkekler arasındaki mücadele ise bugün verilecek

Yorumlar