Şevval Sam ve onur Tuna'nın 'Yasak Elma' dizisinde yatak sahnesi olay oldu!

Şevval Sam ve Onur Tuna'nın yatak sahneleri izleyiciyi bu sefer çileden çıkardı! Yasak Elma dizisinde her hafta aynı kişiler başkalarıyla oluyor!

Şevval Sam ve onur Tuna'nın 'Yasak Elma' dizisinde yatak sahnesi olay oldu!

'Yasak Elma' dizisinde izleyici bu sefer çileden çıktı! Şevval Sam ve Onur Tuna'nın yatak sahnesi bu sefer yok artık dedirtti! Dizide her hafta sevenlerinin karşına çıkan baş rolünde Onur Tuna, Şevval Sam, Eda Ece Sevda Erginci, Talat Bulut gibi ünlü isimler yer alıyor. Onur Tuna ve Şevval Sam'ın yatak sahnesi bu sefer izleyiciyi çileden çıkarttı!

YATAK SAHNESİ İZLEYİCİYİ BEZDİRDİ!

Yaklaşık olarak 3 sezondur izleyici karşısına çıkan 'Yasak Elma' dizisi entrikalar ve aldatmalar bir türlü son bulmuyor! Dizinin 34. bölümünün fragmanında 'Ender' adlı karakteri canlandıran Şevval Sam 'Alihan' yani Onur Tuna ile yatağa girince izleyici isyan etti!

ANNESİNİN GERÇEK AŞKINI ÖĞRENDİ

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut'un oynadıkları dizide artık Halit ile arasındaki anlaşmazlığa son veren Alihan, annesinin aşığının Halit olmadığını öğrendi. Birlikte ilk işlerinden kazandıkları parayla aynı saatten aldıkları ortaya çıkan ve Alihan'ın annesi Füsun ile Tuncer'in beraber olduklarını itiraf eden Halit, Alihan ile arasını düzeltti.

ENDER ALİHAN'A TUZAK KURDU!

Halit'in ortağı olan Tuncer'in ölümü sonrasından ortaya çıkan son gelişmelerde Tucer'in kendisine bıraktığı saatin hikayesini anlattı. Ancak gerçekleri öğrenen Alihan Ender'den bir an önce boşanmak ister ancak şok bir durumla karşı karşıya kalır. Ender'in kurduğu tuza Alihan'a kötü bir sürpriz bekliyor!

yasak elma şevval sam onur tuna yatak sahnesi izleyiciden tepki aldı

YATAK SAHNESİ TEPKİ TOPLADI!

İçkili bir sabaha uyanan Alihan yanında enderi görünce şoke olur. Ancak Ender ve Alihan'ın yatakta çekilmiş pozlar Yıldız'ın eline ulaşınca ortalık fena halde karışacak! Ancak dizinin yeni böölümdeki yatak sahnesi izleyiciyi canından bezdirdi. Her seferinde yatakta biten ilişkilerin tekrarlanması üzerine izleyici bu bölümde isyan etti!

Yorumlar