Şarkıcı İzel'in kötü günü 20 yıllık arkadaşının ölüm haberini verdi!

Şarkıcı İzel 20 yıllık arkadaşının ölüm haberini Instagram hesabından duygusal bir haberle acı günün paylaştı.

Şarkıcı İzel'in kötü günü 20 yıllık arkadaşının ölüm haberini verdi!

Şarkıcı İzel 20 yıllık doktor arkadaşının ölüm haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Yakın arkadaşının ölüm haberini Instagram hesabından duygusal bir mesajla paylaşan 50 yaşındaki İzel ''meğer sen dönülmeyen bir yere gitmişsin'' diyerek acısını paylaştı. Sosyal meyda hesabından arkadaşının resmini paylaşarak ''Mesleğine ve tüm canlılara bağlıydın'' dedi.

Sesiyle sevilen sanaçtı İzel sosyal medya hesabından yakın arkadaşının ölüm haberini paylaştı. 20 yıllık doktor arkadaşının ölüm haberini duygusal mesajıyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. ''Dün seni aradım'' diyerek başladığı duygusal mesajıyla yürekleri dağladı.

''Meğer Sen Dönülmeyen Bir Yere Gitmişsin''

Şarkıcı İzel 20 yıllık dostu için sosyal medya hesabından doktor arkadaşının fotoğrafını paylaşarak, ''Dün seni aradım. 'Aradığınız numaraya ulaşılamıyor' dendi. Neyse 'görünce bana mutlaka döner' dedim ama ilk defa dönmedin. Meğer sen dönülmeyen bir yere gitmişsin. İnşallah orası cennetin en güzel köşesidir. Ben hiç senin kadar hayatı seven , mutlu, şer kelimesini bilmeyen birini daha tanımadım. 20 yıldır benim canım kardeşim ve doktorumdun. Bu hayatta ki tek amacın şifa vermekti. Mesleğine ve tüm canlılara aşkla bağlıydın."

"Kabullenmekte Çok Zorlanıyorum"

"Allah önce anneciğine, iyileştirdiğin insanlara seni çok seven bir sürü dostuna , sabır kuvvet versin. Canım Kaan'ım mekanın cennet ruhun Şad olsun. Hayatı anlamakta ve hayata senin kadar bağlı kıymetlilerin çok erken gitmesini kabullenmekte çok zorlanıyorum. Allah rahmet eylesin kardeşim." notunu ekledi. 

şarkıcı izel 20 yıllık arkadaşının ölüm haberini paylaştı

Yorumlar