Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı yorumlarına sert tepki dangalak!

Seda Sayan Şeyma Subaşı'nın yeni çıkan kitabı için, "Bu kitabın toplatılması lazım" demişti. Bu yorumuna takipçilerinden eleştiri gelince Sayan, çileden çıktı!

Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı yorumlarına sert tepki dangalak!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında  Şeyma Subaşı'nın kitabındaki "Hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma" açıklamasına tepki göstermiş ve "Bu kitabın toplatılması lazım" demişti. Sayan'ın bu yorumuna gelen eleştirilere Sayan sert tepki gösterdi. Bir takipçisinin, "1 sene önce Şeyma'ya köpek olanlar şimdi köpek gibi saldırıyor" yorumunu görünce ağzını bozdu. Sayan, "Kimse kimseye köpek olmaz; dangalak doğru yorum yaz" dedi. 

''BU KİTABIN ACİLEN TOPLATILMASI GEREKİYOR'' DEMİŞTİ! 

Bir televizyon programına konuk olan Seda Sayan Şeyma Subaşı'nın kitabındaki cilt bakımıyla ilgili yapılan hataya tepki göstermişti. Sayan açıklamasında "Sakın kullanmayın. Kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Ama editörlerin suçu… Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Böyle bir şey olur mu? Bir dakika ya, ne yapıyorsunuz siz? Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır, sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş. Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Sakın kullanmayın, uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin" demişti.

 ''ŞEYMA'YA KÖPEK OLANLAR, KÖPEK GİBİ SALDIRIYORLAR''

Bu açıklamanın ardından Sayan'a takipçilerinden yorum yağdı. Sayan kendisine gelen bazı eleştirilere ise yanıt verirken ağzını bozdu. Bir takipçisi Sayan'a "1 sene önce Şeyma'ya köpek olanlar şimdi köpek gibi saldırıyor" deyince Seda Sayan çileden çıktı. 

''DANGALAK'' YORUMUNU YAPTI 

Sayan  takipçisine "Kimse kimseye köpek olmaz; dangalak doğru yorum yaz" dedi. Sayan kendisine "Şeyma-Acun evliliği devam etse aynı tepkiyi gösterir miydin" sorusuna ise "ben evlerinden çıkmıyordum" diyerek tepki verdi.

Yorumlar