Şeyma Subaşı Instagram hikayesinde paylaştığı reklam kazancı şoke etti!

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı'nın Instagram'da paylaştığı reklam kazancı şoke etti!

Şeyma Subaşı Instagram hikayesinde paylaştığı reklam kazancı şoke etti!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile anlaşmalı boşanan Şeyma Subaşı, Dj Guido Senia ile kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açtı. Yaptığı sosyal medya hesabındaki cesur pozlarıyla çok konuşulan Şeyma Subaşı'nın Instagram hikayelerinde paylaştığı bir kaç saniyelik reklamlardan ne kadar kazandığı ve ne kadar istediği ortaya çıktı. Bebek'te Acun Ilıcalı ile ortak olduğu cafe ve Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL dışında herhangi bir geliri olmayan Şeyma Subaşı Intagram hesabında bir kaç saniyelik paylaşımları için 1 milyon TL istediği ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde 'Sadece Şeyma' kitabı ile çok konuşulan Subaşı'nın Intagram hesabında yaklaşık 3.1 milyon takipçisi bulunuyor. Cafe ve Ilıcalı'dan aylık aldığı 125 bin TL nafaka dışında herhangi bir geliri olmadığı bilinen Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabında bir kaç saniyenin görüneceği reklam için 1 milyon TL istediği ortaya çıktı.

şeyma subaşı instagramdan ne kadar kazandığı ortaya çıktı

1 MİLYON TL İSTEDİ!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra attığı her adımla adından  bahsettiren Şeyma Subaşı hakkında yeni bir bomba daha ortaya atıldı. İddialara göre sosyal medya hesabında sadece bir kaç saniye görünecek olan reklam bedeli olarak 120 bin TL istediği öğrenildi. Ancak bir başka iddiaya göre Şeyma Subaşı'nın hikayesinde bir kaç saniye görünecek olan reklam filminden istediği tutar dudak uçuklattı. Ünlü bir marka ile görüşen Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında bir kaç saniye görünecek olan reklam için 1 milyon TL istediği ortaya çıktı.

 

Yorumlar