Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstüne bastı!

Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstüne basip çektirdiği fotoğraf olay oldu!

Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstüne bastı!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanan Şeyma Subaşı attığı her adımla adından söz ettiremeye devam ediyor. Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık gündem olan Subaşı son olarak İtalyan sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstünde poz verdi. Sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstünde fotoğraf çektiren Şeyma Subaşı sevgilisi ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı.

İngiliz bayrağının üstüne İtalyan sevgilisi Guido Senia ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Şeyma Subaşı'ya yorum yağmuru yapıldı. Kısa sürede binlerce yorum alan fotoğrafın hepsine neredeyse aynı eleştiriler yapıldı.

Okulların açıldığı ilk gün sevgilisi ile tatilde geçiren Şeyma Subaşı'na kızı Melisa'nın okula başladığı ilk gün yanında olmadığı için eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Hatta bir takipçisinin eleştirisine ''Ya bir git'' cevabını vermesiyle dikkat çeken Şeyma Subaşı sevgilisi ile tatil fotoğraflarını paylaşmaya son hız devam ediyor.

 

Dj İtalyan sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üzerinde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Şeyma Subaşı fotoğrafın altına, ''Zafer bir seçenek değil'' notunu ekledi. Kısa sürede Subaşı'nın fotoğrafına yorum yağdı. İşte çok konuşulan o fotoğraf.

şeyma subaşı ingiliz bayrağının üstünde fotoğraf çektirdi

 

Yorumlar