Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya yemek yaparken bikinili fotoğrafını paylaştı!

Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya yemek yaparken çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaşarak kızıyla olan eski fotoğraflarını paylaştı!

Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya yemek yaparken bikinili fotoğrafını paylaştı!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından bahsettiriyor. Acun Ilıcalı'dan olan kızı Melisa Ilıcalı'nın küçüklüğünde çekildiiği fotoğrafları sosyal medya hesabında 'tbt' olarak paylaştı. Arka arkaya albüm fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı fotoğraflarının arasında bikinili mutfakta Melisa'ya yemek yaparken çekilen fotoğrafını dikkat çekti! 

Kızı Melisa'nın okula başladığı ilk günlerde İtalyan sevgilisi Guido Senia ile tatile çıkan Şeyma Subaşı eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Sık sık yurt dışına tatile çıkan Şeyma Subaşı'nın kızıyla yeteri kadar ilgilenmediği eleştirileriyle sık sık gündem olan Subaşı kızı Melisa'yla çekilen eski fotoğrafları albüm yaparak sosyal medya hesabında paylaştı. Fotoğrafların arasında bikiyle mutfakta Melisa'ya yemek yaparken çekilen fotoğrafını da dahil etti.

şeyma subaşı mutfakta bikinili yemek fotoğraf

İtalyan Sevgilisiyle Ayrılmıştı!

Geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisinden ayrıldığı ve birbirlerini takipten çıktıkları iddia edilmişti. Ancak sosyal medya hesabında sevgilisiyle beraber çekildiği fotoğrafları paylaşan Subaşı ayrılık haberlerini yalanladı.

şeyma subaşı bikiniyle mutfakta yemek yaptı

Yorumlar