Tuba Ünsal evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile aşkını ilan etti!

2 çocuk annesi Tuba Ünsal evlilik kurumunu eleştirerek evli olan sevgilisiyle aşk yaşadığını ilan etti. Ünal'ın açıklamaları kadın takipçilerinden tepki çekti.

Tuba Ünsal evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile aşkını ilan etti!

3 evlilik geçiren 2 çocuk annesi Tuba Ünsal bir süre önce evli olan Caner Karaloğlu ile adının aşk dedikodularına çıkmasının ardından geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi'nde Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ''Sınırları Aşan Kadınlar'' konulu konferasa katıldı. Ünsal evlilik kurumunu eleştirerek tartışma yaratacak bir konuya imza atarak evli olan Caner Karaloğlu ile aşkını ilan etti.

HAYATTA YAPTIĞIM EN KÖTÜ ŞEY!

Oyuncu Tuba Ünsal katıldığı konferansta tartışma yaratacak konulara imza attı. 3 evliliğe imza atan Ünsal, evlilik kurumunu eleştirerek, "3 kere evlenip boşanan bir kadınım, hayatta yapabildiğim en kötü şeydi. Evlilik kurumu olduğu yerde duran, gelişmeyen bir kurum. Biz evrildik kurum olduğu yerde kalıyor. Bu haliyle ölmeye mahkum gibi görünüyor." dedi.

İLİŞKİ YAŞADIKLARINI KABUL ETTİ

Oyuncu Tuba Ünsal, katıldığı bir konferansta tepki çeken açıklamalara imza attı. Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile aşk yaşadığını "Evet bir arkadaşlığımız var" sözleriyle kabul etti. Ünsal'ın bu açıklamasına ise sosyal medyadan tepki yağdı.

"EVET BİR ARKADAŞLIĞIMIZ VAR..."

Tuba Ünsal evli sevgilisi Caner Karaloğlu için "Evet bir arkadaşlığımız var. Ben kimsenin hayatına, işleyişine dahil olmadım ve arkadaşlığımızın nasıl evrileceğini bilmiyorum" dedi.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Ünsal'ın bu açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcılarının hedefi oldu. Ünlü oyuncu, özellikle kadın kullanıcıların tepkisini çekti. Ünsal bir çok kadın takipçisinden ''Kafan pırıl pırıl evrilmiş Tuğba hanımcığım'', ''Evlilik kurumu nasıl gelişecek anlamadım. Evliyken onunla bununlada mı yaşamak istiyorsun'' gibi yorum yağmuruna tutuldu.

tuba ünsal caner karaloğlu aşkını ilan etti

BOŞANACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Evli olan sevgilisi Caner Karaloğlu eşi Elisabeth Mas'dan boşanma aşamasında olduklarını açıklamıştı.

Yorumlar