Ünlü işadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran jet kazasında öldü Mina Başaran kimdir?

Aslıhan Doğan'ın yakın arkadaşı Mina Başaran'ın jeti İran'a düştü! Başaran Holdingin veliahtı Mina Başaran hayatını kaybetti!

Ünlü işadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran jet kazasında öldü Mina Başaran kimdir?

Ünlü işadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran Birleşik Arap Emirlikleri'nden bekarlığa veda partisinden Türkiye'ye dönerken özel jet İran'da düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Arda Turan'la nikah masasına oturan Aslıhan Doğan'dan yakın arkadaşının ölüm haberi saklandı. Kazada Başaran ile beraber 7 arkadaşı da can verdi. Ünlü işadamının kızının talihsiz kazası bir çok ünlü ismi de yasa boğdu. Mina Başaran'ın ölüm haberini alan Galatasaray'ın eski futbolcusu olan Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, haberi aldıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. ''Acımı tarif edecek kelime bulamıyorum'' diyerek başlayan Cabau, ''Şu an uçaktan indim ve hayatımdaki en acı haberi aldım. Dünya tatlısı arkadaşım Mina'nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Şuan bu mesajı yazdığıma bile inanamıyorum. Çok sevilen, hayat dolu, melek gibi kalbi olan biricik arkadaşımdı.. Hiçbir söz ailesinin acısını dindiremez. Nurlar içinde yatsın, ışıklarla uyusun. Allah Başaran ailesine sabır ve dayanma gücü versin.. Tüm kalbim ve dualarım Mina, ailesi ve uçakta onunla beraber olan dünya güzeli arkadaşlarıyla.. Güzel Kalpli meleğim, seni çok özleyeceğim..'' ifadelerini kullandı.

mina başaran hayatını kaybetti

MİNA BAŞARAN KİMDİR?

Ailesinin tek kızı olan Mina Başaran, Başaran Holding'in veliahtıdır. Babasının işlerini devralmaya hazırlanan Mina başaran 28 yaşındaydı. Başaran Grubunun Yönetim Kurulu Üyesi olan Mina Başaran 14 Nisan 2018 tarihinde Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer ile evlenmeye hazırlanıyordu. Ancak Birleşik Arap Emirliklerinden Türkiye'ye özel jetle İran'ın başkendi olan Tahran'ın güneyinde düştü. Mina Başaran, Jasmin Baruh Siloni, Liana Hananel, Sinem Akay, Asli İzmirli, Burcu Gündoğar Urfalı, Zeynep Coşkun. Hostesin ismi Eda Uslu. Beril Gebeş Melike Kuvvet hayatını kaybetti. Türk sivil havacılığındaki ilk ölümlü iş jeti kazası oldu.

Yorumlar