Yılmaz Güney'in eski sevgilisi Feri Cansel eski sevgilisi tarafından öldürüldü!

Para kazanmak için direk dansı yapan Yeşilçam oyuncusu aynı zamanda Yılmaz Güney'in eski sevgilisi Feri Cansel sevgilisi tarafından öldürüldü!

Yılmaz Güney'in eski sevgilisi Feri Cansel eski sevgilisi tarafından öldürüldü!

Yılmaz Güney'in eski sevgilisi Feri Cansel sevgilisi tarafından öldürüldü. Para kazanmak için direk dansı yapan Yeşilçam oyuncusu Feri Cansel oyunculuktan para kazanamayınca çeşitli gazinolarda direk dansı yapmaya başlamıştı. Yeşilçam'ın tanınan ismi 1944 Kıbrıs doğumlu Feri Cansel sevgilisinin kurşunu ile hayatını kaybetti. Dramatik hayat hikayesi ile dikkat çeken Feri Cansel Yeşilçam'ın ateşli güzelleri arasında yer alıyordu. Sade ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Feri Cansel hakkında tüm merak ettiğiniz detayları elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

1944 yılında Kıbrıs'ta dünyaya gelen Yeşilçam oyuncusu Feri Cansel 1964 yıında İstanbul'a şans eseri turist olarak gelerek Taksim'de çalışmaya başladı. Daha sonra Britanya vatandaşı olan Türk bir diplomatla evlilik yapan Cansel'in bu evlilikten 1 kızı bulunuyor. Ancak evlilik hayatında istediği mutluluğu bulamayan Feri Cansel 1964 yılında ''Kan ve Gurur'' filmi ile sinema dünyasına ilk adımını attı.

Yeşilçam'ın Erotik Dünyasında Yer Aldı

Yeşilçam dünyasının erotik filmlerinde rol alan Feri Cansel büyük beğeni toplamasına rağmen yeri kadar para kazanamadığı için çeşitli gazinolarda direk dansı yapmaya başladı.

yılmaz güneyin eski sevgilisi feri cansel sevgilisi tarafından öldürüldü

Yılmaz Güney'in Eski Sevgilisiydi!

Bir dönem Yılmaz Güney'in filminde oynayan Feri Cansel o dönemde Güney'e aşık olmuş ve iki ünlü arasında aşk başlamıştı. Ancak Yılmaz Güney'le kurduğu evlilik hayalleri suya düştü Güney tarafından sürpriz bir şekilde terk edilerek uzun bir süre aşk acısı çekmişti.

Ancak ilerleyen zamanlarda konser için İzmir yolunu tutan Feri Cansel tüccar Melih İk'le yolu kesişti ve ikili arasında aşk başladı. Ancak Feri Cansel'in yaptığı mesleği beğenmeyen Ük Feri Cansel2in odasına girdi ve ikili arasında şiddetli kavga başladı. O geceye dair Cansel'in kızı Zümrüt olaylı geceyi şu şekilde anlattı, ''Annem bazı şahsi eşyalarını almak için gelen Melih'le tartışırken ben odamdan çıktım. Annem ağlıyordu. Bir ara içeri girdim. Melih'in elinde silah vardı. Önce şakayla annemi korkuttuğunu sanmıştım. Silah sesleriyle içeri tekrar girdiğimde annemin duvara sürtünerek yere düştüğünü gördüm... Tekrar silah patladı ve şuursuzca annemin üzerine kapandığımı hatırlıyorum. Bu ara namludan çıkan kurşunlardan biri alnımı sıyırarak geçmişti." şeklinde anlattı. Sevgilisinin kurşunu ile hayatını kaybeden Feri Cansel Kıbrıs'a defnedildi.

Cinayet sonrası Moda'da yakalanan Ük, olayın kaza olduğunu ve pişmanlık duyduğunu anlatarak 1984 yılınfa 15 yıl 10 ay hapis cezası aldı. Ancak ilerleyen süreçte aftan yararlanarak 7 yıl hapis yattı. 

Yorumlar