Ziynet Sali sevgilisi Erkan Erzurumlu evlilik tarihi belli oldu!

Ziynet Sali'nin kendisinden yaşça küçük sevgilisi Erkan Erzurumlu ile evleneceği tarih belli oldu!

Ziynet Sali sevgilisi Erkan Erzurumlu evlilik tarihi belli oldu!

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali uzun süredir aşk yaşadığı kendisinden 10 küçük sevgilisi Erkan Erzurumlu ile evleniyor! Sahnede tanıştıklarını söyleten Ziynet Sali kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle Temmuz'da nikah masasına oturuyor! Düğünü Kıbrıs'ta yapacağını duyurdu. Sali hayranları düğünü nerede yapacağını, gelinliğini ve düğünün konseptinin nasıl olacağına dair araştırmalara başladı!

TEMMUZDA DÜĞÜN VAR!

Kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Erkan Erzurumlu ile üdnyaevine girmeye hazırlanan Ziynet Sali 10 Temmuz'da Kıbrıs'ta düğün yapacağı öğrenildi. Sali'nin düğünü Kıbrıs'ta yapacağını öğrenen otel sahipleri düğüne sponsor olmak için sıraya girdi. Ünlü şarkıcının düğünü şimdiden merak konusu olurken 10 Temmuz'a kadar dünyaevine girmeye hazırlanan Sali kolları sıvadı.

ZİYNET SALİ SEVGİLİSİ ERKAN ERZURUMLU NASIL TANIŞTI?

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, sık sık merak edilen tanışma hikayeleri için, ''Her şey sahnede başladı. Çok mutluyuz. Her an sürpriz bir evlilik olabilir" şeklinde anlatarak Temmuz'da uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Düğüne geri sayım başlayan ünlü çiftin şimdilik düğünün hangi mekanda olacağı belli değil.

ziynet sali erkan erzurumlu evlenecekleri tarih belli oldu

 

 

Yorumlar