Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil derin dekoltesiyle şaşı etti!

Mehmet Ali Erbil'in ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil derin dekolteli paylaşımı olay oldu! Program sunuculuğuna başlayan Yasmin gözleri şaşı etti.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil derin dekoltesiyle şaşı etti!

Mehmet Erbil'in oyuncu Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan Yasmin Erbil sosyal medya hesabından paylaştığı derin dekolteli paylaşımı yine olay oldu. Sosyal medya hesabından cesur fotoğraflar paylaşmaktan çekinmeyen Yasmin Erbil son olarak program sunuculuğuna başladığı  programda giydiği derin dekoltesiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Cesur paylaşımıyla sık sık adından bahsettiren Yasmin Erbil cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi!

DERİN DEKOLTELİ PAYLAŞIMA ANNE TAM DESTEK VERDİ!

TV100'de sunuculuk yapmaya başlayan Yasmin Erbil program çekimlerinden bir kaç kareyi sosyal medya hesabında paylaştı. Instagram hesabında yaptığı iddialı paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Yasmin Erbil program çekimlerinden bir kaç kareyi paylaştı. Erbil'in yaptığı paylaşımda derin dekolteli kıyafeti takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

 

Kısa sürede binlerce beğeni alan Yasmin Erbil'in annesi Nergin Kumbasar tam destek verdi. Daha önce aynı televizyon kanalında program yapan Okan Bayülgen'den övgü almıştı. Düzgin diksiyonu ile sunduğu programdan izleyenlerden tam not alan Yasmin Erbil sunuculuk hayatına ilk adımı attı!

yasmin erbil dekolteli kıyafetiyle olay oldu

Yorumlar