Acun Ilıcalı Survivor'a yeni katılan Sabriye Şengül'e övgü yağdırdı!

Survivor Türkiye Yunanistan'da Acun Ilıcalı Türk takımına sonradan dahil olan Sabriye Şengül'e övgü yağdırdı!

Acun Ilıcalı Survivor'a yeni katılan Sabriye Şengül'e övgü yağdırdı!

Survivor Türkiye Yunanistan tam hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Acun Ilıcalı takıma sonradan dahil olan Sabriye Şengül'ü başarılarından dolayı yere göğe sığdıramadı. Sabriye geldiğinden beri oyun kaybetmiyorsunuz diyen Ilıcalı, Şengül'e övgü yağdırdı. Acun Ilıcalı, "Sabriye geldiğinden beri oyun kaybetmiyorsunuz. Geç başlamak büyük dezavantaj. Ancak Sabriye geldiğinde arkadaşların dört haftadır buradaydı. Sabriye'nin hızının artacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

''SABRİ GELDİĞİNDEN BERİ OYUN KAYBETMİYORSUNUZ''

Konseyde konuşan Ilıcalı, "Sabriye geldiğinden beri oyun kaybetmiyorsunuz. Geç başlamak büyük dezavantaj. Ancak Sabriye geldiğinde arkadaşların dört haftadır buradaydı. Sabriye'nin hızının artacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

''ADAPTE OLMAM BİRAZ ZOR OLDU''

Sabriye Şengül ise geç gelmesinden dolayı zor adapte olduğunu ifade ederek, "Ben geldim geleli takım hiç oyun kaybetmedi. Bütün ödülleri aldık ve bugün de dokunulmazlığı kazandık. Performansım istediğim gibi değil ama gün geçtikçe daha iyi olacağım. İnşallah bir an önce daha hızlanırım ve sayı almaya başlarım. Adapte olmam biraz zor oldu. Yeni oyunlara ve adaya alışmaya başladım. Oyunlara çıktıkça yeniden çıkmak isteği geliyor. Önceden bende bu yoktu. Fırtına öncesi sessizlik bence bu' dedi.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Türk takımı bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kazanarak rahat bir nefes aldı. Türk ve Yunan takımı arasında yaşanan ikinci dokunulmazlık oyununu Türk takımı 10-6'lık skorla kazanmayı başardı.

acun survivor'a yeni katılan sabriye şengül'e övgü yağdurdu!

Yorumlar