Birand Tunca Kimdir

Birand Tunca kimdir aslen nereli kaç yaşında? Birand Tunca'nın dizileri ve filmleri yanı sıra Birand Tunca'nın sevgilileri ve özel hayatı da elmaelma.com'daki Birand Tunca biyografisinde.

Birand Tunca
-A A+

Birand Tunca kimdir? Birand Tunca dizilerin ve filmlerin son yıllarda en çok aranan yüzlerinden. Hayran kimlesi her geçen gün artan Birand Tunca kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Biz de elmaelma.com olarak Birand Tunca'nın hayranları için Birand Tunca'nın biyografisinin detaylarını hazırladık. İşte Birand Tunca kimdir aslen nereli kaç yaşında oynadığı diziler ve filmlerin listesi gibi soruların yanıtları...

Birand Tunca'nın doğum günü 5 Ekim 1990. Birand Tunca aslen İstanbullu. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Birand Tunca'nın oyunculuk kariyerinde yıldızı 2014 yılında Diriliş Ertuğrul kadrosuna katılmasıyla parladı. Birand Tunca Diriliş Ertuğrul dizisinde Bison karakterini canlandırmıştı.

Birand Tunca kimdir aşk laftan anlamaz

Diriliş Ertuğrul'dan sonra Babam ve Ailesi dizisinde rol alan Birand Tunca'nın kariyeri dönem dizilerinden romantik komedilere doğru kaydı. Show Tv’de yayınlanan ve başrolü Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinin kadrosuna dahil olan Birand Tunca, bir şirketi batırmaya çalışan Emre karakterini canlandırdı. 

BİRAND TUNCA YUNUS EMRE AŞKIN YOLCULUĞU KADROSUNDA

Kariyerini dönem dizilerinin şekillendirdiği Birand Tunca 2017 yılında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde de Alaiyeli Derviş Çağrı rolünü üstlenmişti.

Birand Tunca kimdir

ROMANTİK KOMEDİYE GERİ DÖNÜŞ BİRAND TUNCA VE ERKENCİ KUŞ

Aşk Laftan Anlamaz dizisi sonrası setlere bir süre ara veren Birand Tunca ekranlara 2018 yaz dizileri arasına giren Erkenci Kuş'la geri döndü. Erkenci Kuş dizisinde ailesine ait bir reklam ajansının finans işlerinden sorumlu Emre Divit karakterini canlandıran Birand Tunca, rolünde tam bir plaza insanı profili çiziyordu. 

BİRAND TUNCA'NIN SEVGİLİLERİ DİLAN ÇİÇEK DENİZ AŞKI BOMBA ETKİSİ YARATMIŞTI

Genç ve başarılı oyuncu Birand Tunca'nın sevgilileri de merak konusu. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Birand Tunca'nın gündem olan aşkı Dilan Çiçek Deniz'di. Çukur dizisinde Sena karakteriyle adından çokça bahsettiren Dilen Çiçek Deniz'le Birand Tunca'nın ciddi bir ilişki yürüttükleri ve birlikte aynı evde yaşayacakları dahi konuşulmuştu.

Birand Tunca