Özge Borak mayo giyip defileye çıktı sonu hüsran oldu!

Oyuncu Özge Borak dün tasarımcı Cihan Nacar'ın defilesi için podyuma çıktı. Birbirinden seksi mayoların görücüye çıktığı defilenin sonu Borak için hüsran oldu.

Tasarımcı Cihan Acar'ın mayo defilesine oyuncu Özge Borak'ın mayolu hali damga vurdu. Defilenin onur konuğu olan Özge Borak, izleyenlerden tam not aldı. Ancak defile sonunda ünlü modacının Özge Borak yerine Özge Ulusoy ile podyumda yürümesi ünlü oyuncuyu hüsrana uğrattı. 

Koleksiyonlarında her sezon şehirli kadının güçlü görünümü ve arkasındaki romantik ve naif tarafı konu alan tasarımcı Cihan Nacar, dün akşam yeni koleksiyonu ‘Dramatik İroni’yi tanıttı.

Özge Ulusoy ve ünlü oyuncu Özge Borak’ın podyuma çıktığı defile seksi mayolar dikkat çekti.

Barok duygularını Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı:

"Bu akşam benim için çok güzel ve kıymetliydi. Cihan Nacar’ın defilesinde tasarımlarından birini taşımak hem heyecan verici hem de unutulmaz bir anı oldu. Mesleğim mankenlik değil elbette ama profesyonel mankenlerle podyuma çıktık...

Özge Borak mayo defile

Sahne gibi değil, bir başka hissediyor insan kendini. Farklıydı.. Cihan, arkadaşım, işini seven biri olarak en heyecanlı gecelerinden birine beni de ortak ettiğin için teşekkür ederim.

Harikaydı.. Ve Aslıhan; sen iyi ki varsın, iyi ki zamanında Cihan’la bizi bir araya getirdin. Daha yolumuz uzun! Övgülerle karşılayan davetliler, utandırdınız, nasıl sevindim izahı yok. Ne mutlu."

Özge Borak mayo

HÜSRANLA BİTTİ

Defilenin sonunda tasarımcı Cihan Nacar'ın Özge Borak yerine Özge Ulusoy ile teşekkür turu atması ünlü oyuncuyu hüsrana uğrattı. Modacının tercihine bozulduğu her halinden belli olan Özge Borak, podyumdaki son turunu Özge Ulusoy'un arkasında yürüyerek tamamladı. O anların videosunu haberimizdeki playerdan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar 1 yorum