75 yaşındaki Nebahat Çehre güzelliğinin sırrını açıkladı 'Hiç cilt bakımına gitmedim!'

75 yaşındaki Nebahat Çehre güzellik sırrını açıkladı! Fiziği ve güzelliğiyle genç kızlara taş çıkartan Çehre güzelliğini borçlu olduğu sırrını açıkladı!

75 yaşındaki Nebahat Çehre güzelliğinin sırrını açıkladı 'Hiç cilt bakımına gitmedim!'

Başarılı oyuncu 75 yaşındaki Nebahat Çehre güzellik sırrını açıkladı! Fiziği ve güzelliği ile genç kızlara taş çıkaran Nebahat Çehre çok merak edilen güzelliğinin sırrını paylaştı! Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden olan Nebahat Çehre güzelliği ile ekranların aranan isimleri arasında! Usta oyuncu güzellik sırrını açıkladı. Daha önce hiç cilt bakımı yaptırmadığını açıklayan Çehre hamamı aksatmadığını anlattı!

GÜZELLİĞİ İLE GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARIYOR!

Güzelliği ve fiziği ile genç kızlara taş çıkartan Nebahat Çehre, çok merak edilen güzelliğinin sırrını açıkladı! Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden olan hala ekranların aranan ismi olan Nebahat Çehre 75 yaşında olmasına rağmen yıllara meydan okuyan fiziği ve güzelliğinin sırrının ''Hayatımda hiç cilt bakımına gitmedim. Hamamı aksatmam. Yüzüme de kese yaptırırım.'' diyerek sözlerine

''KOZMETİK VE GÜNEŞTEN UZAK DURUYORUM''

''Sabah uyandığımda yüzümü yıkar, ama bir süre kurulamam. Aç karnına ılık, limonlu su içerim. 40 dakika hafif egzersiz yaparım. Kozmetik ve güneşten uzak dururum. Un, tuz ve şekeri de kullanmam" diyerek devam etti.

 

 

Yorumlar