Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu ayrıldı işte aşkı bitiren o fotoğraflar

Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu ayrıldı. Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu'nun ayrılma nedeni ise Berrak Tüzünataç'ın Instagram'ındaki fotoğraflar...

Dilan Çiçek Deniz, bu hafta başı Çukur dizisi kadrosundan çıkmıştı. Dizinin ardından aşk da bitti. Bir süredir birlikte olan Birkan Sokullu ve Dilan Çiçek Deniz yollarını ayrıldı. Açıklama Birkan Sokullu'dan geldi. Birkan Sokullu Arnavutköy'de magazin gazetecilerine ilişkiyi bitirdiklerini açıkladı. Sokullu, "Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum. Siz de bunu hep anlayışla karşıladınız sağ olun. Dilan’la saygı ve sevgi çerçevesinde ayrıldık” dedi. 

Birkan Sokullu ilişkinin neden bittiği yönündeki soruları yanıtsız bıraksa da magazin kulisleri bir süredir Dilan Çiçek Deniz'in Birkan Sokullu'nun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç'tan rahatsızlık duyduğunu konuşuyordu. Birkan Sokullu'dan ayrılmasına karşın Instagram hesabından birlikte oldukları dönemdeki fotorğafların silmeyen Berrak Tüzünataç nedeniyle çiftin sık sık tartıştıkları son olarak da ilişkilerini sonlandırma kararı aldı.

İşte o fotoğraflardan bir kaçı...

Birkan Sokullu Berrak Tüzünataç fotoğrafları

Berrak Tüzünataç Birkan Sokullu

 

 

Yorumlar