Beren Saat'ten Kenan Doğulu itirafı ayrılsak da kopamadık!

Evliliklerindeki sorunlarla sıkça magazin basınında yer alan Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinden Saat, "Kenan'la ayrılsak da kopamadık" diye konuştu.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu itirafı ayrılsak da kopamadık!

L’officiel dergisine kapak olan ünlü oyuncu Beren Saat,  şarkıcı Kenan Doğulu’yla olan evliliğine dair samimi açıklamalarda bulundu. Eşi Kenan Doğulu ile geçirdiği zor günleri anlatan güzel oyuncu, tekrar bölümleriyle hala büyük heyecanla izlenen Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter karakteriyle ilgili de konuştu.

"Sosyal medya aşkın yaşanma biçimine format attı"

L’officiel dergisine konuşan Saat, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti. Sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı. Galiba kişisel olarak aşk tanımını bundan önce yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü” dedi.

"Kenan'la deneysel şarkılar yaptık"

Saat “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de yöneteceğim. Bunlar bazı anılarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek gelecek projesinin de sinyalini verdi.

"Bihter'le içimdeki kadını keşfettim"

Tekrarları bile reyting rekoru kıran ‘Aşk-ı Memnu’da ‘Bihter’ karakterini canlandıran Saat, diziyle ilgili de şöyle konuştu: Canlandırdığımda 25 yaşındaydım. Aslında Bihter’le içimdeki kadını keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zaten güçlüydü. Bütün karakterlerde yeni keşiflerim olduğu için, hepsi benim bilincimin içinde açık kalmış aplikasyonlar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle beraber yani… Sevenlerinin için rahat olsun.

 

Yorumlar