Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli nasıl tanıştılar yüzük bakarken yakalandı!

Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli pahalı bir kuyumcuda yüzük bakarken yakalandı. Yakalanan Cenk Küpeli, Şener'le nasıl tanıştıklarını da ilk kez anlattı.

Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli nasıl tanıştılar yüzük bakarken yakalandı!

İbrahim Kutluay'dan olaylı bir dizi davayla boşanan Demet Şener Cenk Küpeli ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin merkezine oturmuş durumda. Eski basketbolcu olan işadamı Cenk Küpeli ise Demet Şener'le olan ilişkisi öncesi paparazzilerden uzak bir hayat sürüyordu. Ancak Cenk Küpeli için işler artık eskisi gibi değil. İstanbul'un en lüks alışveriş merkezlerinden birinde bir kuyumcuda yüzük bakarken yakalanan Cenk Küpeli önce neye uğradığını şaşırdı ardından durumu toparladı.

CENK KÜPELİ DEMET ŞENER'E EVLİLİK TEKLİFİ Mİ EDECEK?

Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programında yayınlanan görüntülerde kuyumcuda yüzük bakarken yakalanan Cenk Küpeli'ye 'Evlilik var mı?' sorusu soruldu. Küpeli, muhabirlerin evlilik sorusuna "Kısmet, her şey nasip" diyerek yanıt verdi. 

CENK KÜPELİ VE DEMET ŞENER NASIL TANIŞTI?

Cenk Küpeli Demet Şener'le aşk yaşamaya başladığında ortaya atılan iddialar Cenk Küpeli'nin uzun zamandır Demet Şener'i beğendiği, Instagram'dan takip ettiği ve sosyal medya aracılığıyla bağlantı kurduğu yönündeydi. Ancak Cenk Küpeli iddiaları yalanladı. Ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştıklarını söyleyen Cenk Küpeli, Demet Şener'le ilişkisinin boşanma öncesi mi sonrası mı başladığı yönündeki iddialara ise yanıt vermedi.

Cenk Küpeli Demet Şener yüzük

DEMET ŞENER'E DOĞUMGÜNÜ HEDİYESİ Mİ?

Öte yandan, 11 Nisan Demet Şener'in doğumgünü. Konuşulanlara göre, Cenk Küpeli Demet Şener'e doğumgünü hediyesi almak için kuyumcuya gitti. 

ÇOCUKLARLA TANIŞTI

Cenk Küpeli, Demet Şener'in çocuklarıyla tanıştınız mı sorusuna da "Evet, bir sorun yok" yanıtını verdi. 

ŞARKICI HATİCE'YLE BİRLİKTE OLDUĞU İDDİALARINI YANITSIZ BIRAKTI

Cenk Küpeli'nin bir dönem şarkıcı Hatice ile birlikte olduğu iddiaları gündeme gelmişti. İddiaların sahibi de Hatice'nin kendisiydi. Cenk Küpeli'ye bu da soruldu. Ancak Küpeli soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. 

 

 

 

 

Yorumlar