Ivana Sert tesettürlü görüntüleri paylaştı takipçisinin yorumu kırdı geçirdi

Aslen Sırbistanlı olan Ivana Sert tesettüre girerek şaşırttı. Bir tesettür markası için podyuma çıkan Ivana Sert tesettürlü görüntülerini Instagram'da paylaştı.

Aslen Sırp asıllı olan Ivana Sert tesettürlü görüntüleriyle şaşırttı. Reklam yüzü olduğu bir marka için podyuma çıkan Ivana Sert tesettür modasından parçalar sergiledi. Gümüş rengi tesettür bir abiye elbise ile başörtüsü takan Ivana Sert defileden görüntüleri Instagram'daki takipçileriyle paylaştı. Ivana Sert'in tesettürlü görüntüleri takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım tesettürün Ivana Sert'e çok yakıştığını yazarken, bir kısım ise Ivana Sert'i beğenmedi.

Ivana Sert'in tesettürlü görüntüsüne yorum yapan bir takipçisinin yorumu ise güldürdü. Ivana Sert'in takipçilerinden biri yorumlara "İnsan Ivana Sert'i görünce onunla hemen evlenip baba olası geliyor.Ama şimdi bu gösteriş meraklısıdır, nasıl olsa 1 kez evleniyoruz deyip yüksek düğün faturası çıkarır diye insanın bununla evlenip koca olası gelmiyor" diye yazdı.

İvana Sert tesettür

IVANA SERT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur.

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

Yorumlar