Tostumu yedim olayı ne defilede poposunu açan Hatice ile Çağla Şikel arasındaki polemik

Tostumu yedim bekliyorum olayı ne? Hatice ile Çağla Şikel arasındaki polemik eski defterleri açtırdı. Defilede poposunu açan Hatice Çağla Şikel'e bakın ne dedi?

Tostumu yedim olayı ne defilede poposunu açan Hatice ile Çağla Şikel arasındaki polemik

Magazin gündeminde yeni polemiğin adı Çağla Şikel ile Hatice oldu. Şarkıcı Hatice'nin Muammer Ketenci defilesinde poposunu açtığı anların yankısı sürüyor.  Hatice'nin podyumda poposunu açarak gündeme gelmesi ünlü model Çağla Şikel'e soruldu. 

Şikel "Podyuma çıkacağımı kişileri önceden mutlaka biliyorum. Çıkan herkese saygı duyuyorum. Asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum herkesin kendi gösterişi herkesin kendi yürüyüşü’’ yanıtını verdi.

Hatice Şikel'in bu sözlerinden rahatsız oldu ve çok sert açıklamalar yaptı.

OTEL ODASINDA EVLİ ADAMI...

Hatice yıllar önce Çağla Şikel'in bir evli manken bir arkadaşına attığı "Tostumu yedim bekliyorum" mesajını hatırlatarak şunları söyledi:

"Bir zamanların tostçu çağlası bunu sen mi söylüyorsun? ah be canım en azından tostumu yiyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kimle muhatap olup olmayacağımı da neyse.’’

Şenol İpek Çağla Şikel tostumu yedim olayı ne

TOSTUMU YEDİM OLAYI NE?

Tostumu yedim bekliyorum olayı 2000'lerin başında Çağla Şikel ile o dönemin popüler mankenlerinden Şenol İpek ile arasında geçmişti. Kıbrıs'ta yılın mankenleri ödül töreni için bulunan Çağla Şikel ile Şenol İpek arasındaki mesajlaşmalar basına sızmış ve o dönem Türkiye güzellerinden Yüksel Ak ile evli olan Şenol İpek'in eşini aldattığı şeklinde yorumlanmıştı. İddialara göre, Çağla Şikel, otel odasından Şenol İpek'e mesaj atarak "Tostumu yedim bekliyorum" demişti. Şenol İpek daha sonra konuyla ilgili yaptığı açıklamada aşk iddialarını yalanlamış ve şunları söylemişti:

"Hep beraber Kıbrıs'a yılın mankeni ödüllerini almaya gitmiştik. Aşağıda bekliyorduk, onlar üst taraftaydı. 'Geliyor musunuz, gelmiyor musunuz? Ben tostumu yiyip odaya döneceğim' gibi mesaj. Olay bu."

 

 

Yorumlar