Merve Sanay'ın iç çamaşırlı fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Her paylaşımı ayrı olay olan sosyal medya fenomeni Merve Sanay'ın iç çamaşırlı cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu.

Merve Sanay'ın iç çamaşırlı fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir türlü gündemden düşmeyen Merve Sanay, yine adından söz ettirmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde gögüslerine estetik yaptıran Sanay, Instagram hesabından iç çamaşırlı bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına ''Sizce ne yaptırdım?'' yazan Merve Sanay'ın bu paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğen ve yorum aldı. 

İÇ ÇAMAŞIRLI CESUR PAYLAŞIM

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla ve videolarla gündemden düşmeyen Merve Sanay, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Instagram hikayelerinde gögüslerine estetik yaptıracağını söyleyen Sanay, iç çamaşırlı paylaştığı fotoğrafın altına ''Sizce ne yaptırdım?'' notunu düştü. Sosyal medya fenomeninin bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. 

PAYLAŞIM BEĞENİ VE YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Instagram hesabı üzerinden üzeri iç çamaşırlı fotoğraf paylaşan sosyal medya fenomeni Merve Sanay takipçileri tarafından çok beğenildi. Merve Sanay'ın bu fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni yağmuruna tutuldu. Sanay'ın bir takipçisi ''Tabiki gögüs, Allah akıl versin'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''harika görünüyorsun'' yorumunu yaptı. 

İşte o paylaşım... 

Gögüslerine estetik yaptıran Merve Sanay'dan iç çamaşırlı cesür poz!

Yorumlar