Hercai oyuncuları bölüm başı ne kadar para kazanıyor aylık 140.000 TL!

İlk bölümden itibaren izleyicileri ekrana bağlayan 'Hercai' dizisinin oyuncuları bölüm başı kazandıkları parayla dudak uçuklattı! Aylık 140.000 TL!

Hercai oyuncuları bölüm başı ne kadar para kazanıyor aylık 140.000 TL!

İzleyici ile buluştuğu ilk bölümden itibaren izleyiciyi ekranlara bağlayan ATV'nin yeni dizisi 'Hercai' konusu ve oyuncuları ile kısa sürede büyük ilgi gördü. Hercai dizisinin başrolünü oluşturan Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Serhat Tutumluer'in bulunduğu Hercai dizisi, yayınlanan her yeni bölüm ile adından söz ettiremeye devam ediyor. Sosyal medyada büyük ilgi gören dizinin başrol oyuncuları Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in bölüm başı kazandığı para dudak uçuklatıyor. 

AYLIK 140.000 TL KAZANIYORLAR!

Başrol oyuncularının Hercai dizisinde bölüm başı kazandığı para belli oldu! Hercai dizisinde imkansız aşkı canlandıran oyuncular Akın Akınözü ve Ebru Şahin bölüm başı 35000 TL aldıkları ortaya çıktı. Cuma akşamları reytinleri altüst eden Mardin'de çekilen 'Hercai' dizisinde oynayan başarılı oyuncu Ayda Aksel 15.000 TL, Oya Unustası 10.000 TL, Serhat Tutumluer 15.000 TL, Tansu Taşanlar 10.000 TL kazandığı öğrenildi.

HERCAİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Anne ve babasının intikamını almak için babannesi tarafından intikam ateşiyle yetiştirilen Miran düşmanları olan Azar beyin kızı Reyyan'ı hayatına dahil etmesiyle ipler yerinden kopuyor. İki düşman ailenin çocukları Reyyan ve Mirana'ın imkansız aşkını anlatan dizi ilk bölümünden itibaren reytin rekorları kırmaya devam ediyor!

 

Yorumlar