Ödül törenine katılan Ömür Gedik'in transparan pantolonu yırtıldı

Bir ödül törenine katılan Ömür Gedik frikik kurbanı oldu. Giydiği transparan pantolonun arkası yırtılınca beline çeket bağlayarak dolaştı.

Ödül törenine katılan Ömür Gedik'in transparan pantolonu yırtıldı

Şarkıcı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, Engelsiz Yaşam Derneği'nin ödül törenine katıldı. Gecede transparan bir pantolon giyen Gedik, talihsiz bir kaza yaşadı.  Gedik'in giydiği transparan pantolonunun arkası yırtıldı. Bir süre durumdan habersiz olan durumu farkedince beline çeketini bağladı. 

Transparan pantolonu yırtıldı 

Uçankuş'ta yer alan habere göre: Tören başlamadan önce arkadaşlarıyla sohbet eden Ömür Gedik'in giydiği transparan pantolonunun arkası yırtıldı. Bir süre durumdan habersiz olan Gedik, arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam etti. Pantolonunun arkasında uzun bir yırtığın meydana geldiğini öğrenen Gedik, üzerindeki ceketi çıkartarak beline bağladı.

omur gedik

Şort açıklamasından pişman oldu 

Geceye bu şekilde devam eden Ömür Gedik, muhabirlerle sohbet ederken geçtiğimiz yıl kısa şortlarla alakalı yaptığı çıkıştan dolayı pişman olduğunu söyledi. Gedik,  "2019'da yaptığım paylaşımlar çok konuşuldu. Kendime öz eleştiri yaptığımda özellikle G-string ve şortlarla ilgili olan paylaşımda saçmaladığımı zaten ben de kendi hesabımdan söyledim. Kimsenin ne kapalı olsun, ne açık olsun. Kimsenin kıyafetine karışmaya hakkımız yok" dedi.


 

Yorumlar