Aydınlatıcı makyaj nasıl yapılır doğal ışıltılı bir görünüm için nemlendirici şart!

Her sezon değişen makyaj trendlerinde bu sefer aydınlatıcı var! Bu ay doğal ışıltıların ön planda olduğu aydınlatıcıyı cildinize yansıtmasının sırrını paylaştık

Aydınlatıcı makyaj nasıl yapılır doğal ışıltılı bir görünüm için nemlendirici şart!

Moda denince akla artık sadece giyim değil makyaj da geliyor! Her yıl her ayda olduğu gibi makyaj trendlerinde de kategoriler yer değiştiriyor. Elmaelma.com olarak uzun süredir aydınlatıcı çılgınlığının giderek daha çok yoğunlaşmasının ardından son zamanlarda yerini aşırılık yerine doğallığa bırakyor. 

Aydınlatıcıyı cildinizde doğal ışıltı kazandırarak uygulamak için nemlendirici kullanmayı unutmayın! Favori makyaj malzemelerimiz arasında olan aydınlatıcıyı ciltte doğal ışıltılı görünümü varmış gibi uygulamak için, 

İlk olarak aydınlatıcı kullanamadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olun saha sonra cildinizin ihtiyacı kadar nemlendirmeyi unutmayın. Nemli bir cilt aydınlatıcıyı çok daha sağlıklı gösterecektir. Aydınlatıcıyı sadece fondöten üstüne değil aynı zamanda renkli nemlendiricilerinizin üzerine veya fondöteninizle de karıştırıp kullanabilirsiniz.

doğal görünümlü ışıltılı aydınlatıcı

AYDINLATICILAR KENDİ İÇİNDE ÇEŞİTLERE AYRILIYOR!

Aydınlatıcılar kendi içerisinde pudra, likit ve krem yapıda olmak üzere 3'e ayrılmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda aydınlatıcınızı seçerek kullanabilirsiniz. Ancak herkesin aklında aynı soru olan ''Likit aydınlatıcılar cilde nasıl uygulanır?'' gibi sıklıkla sorulan sorulardan biri de likit aydınlatıcılardır. Likit aydınlatıcıları cildinizde daha doğal gösteren yöntem olan makyaj süngeri ile uygulayarak doğal ışıltılı bir görünüm elde edebileceğinizi unutmayın!

Yorumlar