Eve pozitif enerji yüklemenin yolları neler kapıları sirkeyle silerseniz...

Eve pozitif enerji yüklemenin yolları neler? Evini pozitif enerji ile doldurmak isteyenler için harika önerilerimiz var! Negatif enerjiden kurtulacaksınız!

Eve pozitif enerji yüklemenin yolları neler kapıları sirkeyle silerseniz...

Eve pozitif enerji yüklemenin yolları neler? Evinizde, özellikle stresli veya zorlu zamanlarda, sağlıklı bir enerji dengesi sağlamanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?  Üstelik bunu sağlamak o kadar da zor değil! Evinizin var olan enerjisini değiştirip evinizi pozitif enerjiyle doldurabilirsiniz. Peki nasıl? İşte evinize pozitif enerji yüklemenin sırlarını sizler için araştırdık. 

 TÜM KAPI VE PENCERELERİNİZİ TEMİZLEYİN 

Evinizi güzel bir enerjiyle doldurmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey tüm kapı ve pencerelerinizi temizlemek olmalıdır. Su,sirke ve limon suyu ile bir karışım hazırlayıp pencere ve kapılarınızı bu karışımla silin. Ev içerisinde kir ve toz birikmesi evdeki negatif enerji miktarını etkiler. Bu nedenle haftanın bir ya da iki gününü detaylı temizliğe ayırmalısınız. 

HER SABAH EVİNİZİ HAVALANDIRIN 

Her sabah evinizi havalandırın. Kışın soğuk havalarda bile yapın bunu. Bunun dışında yemek odasında mutlaka bir meyve sepeti bulundurun. Ya da evde saksıda yetiştirebileceğiniz bitkilere yer açabilirsiniz. Böylece hem evinizin havası değişecek hem de negatif enerjiyi yok edecektir. Eviniz için fayda sağlayacak bitkiler; Fesleğen, yasemin, hanımeli, minyatür güller, orkide, nanedir.

EVİNİZE YENİ AKSESUARLAR ALABİLİRSİNİZ 

Evinizdeki negatif enerjiyi ortadan kaldırmanın bir başka yolu da yeniden bandana yapmaktır. Eşyalarınızı bir odadan başka bir yere götürün, yerlerini değiştirin. Her odayı en ince ayrıntısına kadar temizleyin. Evinize yeni aksesuarlar alın. Tütsününde eve enerji getirdiği düşünülmektedir. Farklı aromalara sahip tütsülere evinizde yer verebilirsiniz. Beğendiğiniz bir kokuyu alın, yakın ve evdeki her odanın içinde gezdirdiğinizden emin olun. Bu öneriler sayesinde 

 

Yorumlar