Demet Akalın'dan bomba Kerimcan Durmaz açıklaması evime giremez!

Demet Akalın'dan mastürbasyon videosuyla gündeme gelen eski kankası Kerimcan Durmaz için yeni açıklama geldi. Akalın, 'evime artık giremez' dedi.

Demet Akalın'dan bomba Kerimcan Durmaz açıklaması evime giremez!

Demet Akalın, Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katıldı. Demet Akalın, bir dönem yakın arkadaşı ve komşusu olan Kerimcan Durmaz'la ilgili açıklamalarda bulundu. Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosuyla ilgili 'Çok kızdım' diyen Demet Akalan, Okan Kurt'un kendisinden daha fazla kızgın olduğunu söyleyedi ve ilişkilerinin asla eskisi gibi olamayacağını anlattı.

Demet Akalan, "Çok kızdım. 'Sen kendi kendini bitireceksin' dedim ben ona daha önce. Herkesin başına her şey gelir. Önemli olan bundan sonra ders alması. Ona akıl veren çok güzel arkadaşları var. Umarım dinler" dedi. 

Kerimcan Durmaz Demet Akalın

1 SENEDİR KERİMCAN BİZDEN UZAKLAŞMIŞTI

Kerimcan Durmaz'la eskisi gibi yakın bir ilişki içinde olmadıklarını da söyleyen Akalan, "Kerim bizden bir senedir uzaklaşmıştı zaten. Onun başka bir arkadaş çevresi oldu ve Nişantaşı'na taşınacağını söylüyordu" dedi.

BENİM EVİM SADECE BENİM EVİM DEĞİL!

Demet Akalın, "Kerimcan Durmaz senin evine girebilir mi?" sorusuna üstü kapalı "Hayır" yanıtını verdi. "Bu saatten sonra ilişkiler eskisi gibi olmaz" diyen Demet Akalan, "Okan bayağı kızgın. Benim evim sadece benim evim değil. Bir hayat arkadaşım var bu saatten sonra olmaz" dedi. 

BEN BOŞANDIĞIMDAN BERİ GÖRÜŞMÜYORUM!

2. Sayfa programına katılan Okan Kurt da Kerimcan Durmaz'la boşanma sürecinden beri görüşmediğini söyledi. Kurt, "Türkiye bu konuyu konuştu, herkes yorum yaptı ben konuşmak istemiyorum. Ben boşandığımızdan beri Kerimcan'ı hiç görmedim. 'Ben Okan'ı tanımam, Demet tarafıyım' dedi. O güne kadar bana 'Okan abi' derdi. Hepimizin hukuku var. Beni de ara Demet'i de ara. Ben bozuldum. Ben onu hiç görmedim" dedi. 

 

Yorumlar