Yasak Elma dizisindeki erotik sahneler izleyiciyi fena kızdırdı

Yasak Elma dizisi izleyenler yapımcılara ateş püskürmeye başladı. Dizide kadınları sürekli 'seks objesi ve fitneci' gösteren yapıma eleştiri yağıyor.

Yasak Elma dizisindeki erotik sahneler izleyiciyi fena kızdırdı

Yasak Elma son bölümü ile yine sosyal medyanın diline düştü. Nesrin Cevadzade'nin kadroya katılmasıyla daha da karışık bir hal alan dizinin erotik sahneleri ve kadınların sürekli 'seks objesi' olarak gösterilmesi izleyiciyi kızdırdı.

FOX TV ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden entrika, aldatma ve ihanet dolu dizi Yasak Elma son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Sezon finali için gün sayan dizinin bazı sahneleri ise ailesi ile ekran karşısında olan izleyicileri kızdırdı. 

Bizim Hikaye dizisinden ayrılarak Yasak Elma kadrosuna, Kaya'nın kardeşi Şahika karakteri ile dahil olan Nesrin Cevadzade'nin gelişi ile dizi daha da karmakarışık bir hal aldı. Son bölümlerde kadınların sürekli bacak ve göğüs dekolteli kıyafetler giyinmesini izleyici fena topa tuttu.

Başrollerdeki kadın karakterlerin adeta kötülük ve entrika yarışı yaptığı dizide tepki çeken bir diğer olay ise kadınların erkekleri baştan çıkarmak için 'seks objesi' olarak gösterilmesi. 

Yasak Elma son bölüm

Peki son bölümde izleyicinin tepkisini çeken sahneler ne oldu?

Kocası Halit ile boşanma evresinde olan Yıldız, onu kaybetmemek için son kez eve davet eder ve bol dekolteli elbisesi ile Halit'e kur yapar. Sana bir sürprizim var diyerek Halit'i yatak odasına götüren Yıldız, o gece Halit ile birlikte olur. 

Diziye hızlı bir giriş yapan Şahika'nın amacı ise bellidir holdingin başına geçmek... Düşmanı olan Ender'e olan hırsından dolayı başa geçmek isteyen Şahika dişiliğini kullanarak onun dikkatini çekmeye çalışır. Dekolteli kıyafeti ile son bölümde Halit'in gözüne girmeye çalışan Şahika'nın bu tavrı ise tepki çeken başka bir olay oldu. 

 

Sosyal medyada özellikle aileler tarafından en çok eleştirilen dizilerden biri olan Yasak Elma son bölümü ile yine kızdırdı. Kadınların sürekli güzellikleri ve dekolteleri ile erkekleri etkileme çabasında olması izleyiciye pes artık dedirtti. 

Yasak Elma 45. son bölümde başka neler oldu?

Ender, Şahika’yla yıllar sonra karşılaşmanın şaşkınlığını yaşadı ve bundan hiç hoşlanmadı. Bir taraftan da Yıldız’dan tamamen kurtulmak için kusursuz bir plan yaptı. 

Kimsenin hesaba katmadığı şey ise Şahika’nın gelişi oldu ve bu bütün dengeleri alt üst etti. Yıldız, Caner ve Zehra birlikteliğini kullanarak Zehra’ya istediklerini yaptırmaya çalıştı. Halit’i geri kazanmanın yollarını aradı. 

Yiğit planına nasıl devam edeceğini düşünürken, Şahika tarafından beklemediği bir teklifle karşılaştı.

Yorumlar